DSC_3305

Jakub Okusami zaliczył 45 minut w meczu Elite League z Portugalią. Jak poszło innym biało-niebieskim kadrowiczom?

Biało-czerwoni przegrali 1:2. Okusami zaczął mecz na ławce rezerwowych, a w przerwie zastąpił Kamila Sochania.

W tabeli Elite League Polska zajmuje siódme miejsce ex aequo z Czechami.

09.09.24, 18:00 – Faro

Elite League: Portugalia – Polska 2:1 (1:0)

Bramki: Leonardo Barroso 23, Afonso Moreira 47 – Patryk Gogół 58 (k)

Polska: 1. Maciej Kikolski – 18. Marcel Krajewski (46, 21. Łukasz Gerstenstein), 3. Kamil Sochań (46, 16. Jakub Okusami), 19. Jan Ziółkowski, 4. Bartłomiej Smolarczyk (84, 6. Tommaso Guercio), 13. Filip Luberecki (63, 5. Szymon Karasiński) – 8. Iwo Kaczmarski (63, 11. Wojciech Urbański), 23. Dariusz Stalmach (72, 15. Oliwier Wojciechowski), 14. Maximillian Oyedele, 10. Patryk Gogół (72, 7. Piotr Starzyński) – 9. Jordan Majchrzak (85, 2. Wiktor Matyjewicz)

Dwukrotnie w kadrze meczowej Litwy znalazł się Titas Milašius. W meczach Dywizji C Rinktine przegrała 0:1 z Cyprem i 1:3 z Rumunią.

Mateusz Pruchniewski rozegrał cały mecz w reprezentacji Polski do lat 18 w towarzyskim turnieju rozgrywanym w Chorwacji. Biało-czerwoni wygrali 7:2 z Koreą Południową.