458743731_907447561412419_7330678665066710268_n

W meczu sparingowym rozegranym w ramach przerwy reprezentacyjnej Pogoń Siedlce przegrała w Lublinie z miejscowym Motorem 0:2.

Mecz rozgrywany był w standardowym formacie 2×45 minut. Do przerwy bramki nie padły. Więcej okazji na gola mieli zawodnicy Motoru, jednak nie znaleźli oni sposobu na pokonanie Erika Topora.

Po zmianie stron zespół z Lublina zdobył zwycięskie gole. W 70 minucie Podanie Christophera Simona wykorzystał Mbaye N’Diaye. W końcówce meczu znów po asyście Simona wynik na 2:0 ustalił Kaan Caliskaner.

W Motorze wystąpił Marcel Gąsior, kiedyś piłkarz MKP Pogoń. Z kolei w składzie biało-niebieskich znaleźli się Mateusz Majewski i Robert Majewski, w przeszłości reprezentujący klub z Lublina.

Za tydzień Pogoniści wracają do rozgrywek ligowych. W piątek 13 września o 18:00 w Łodzi Pogoń zmierzy się z ŁKS.

Motor Lublin – Pogoń Siedlce 2:0 (0:0)

Bramki: Mbaye N’Diaye 71, Kaan Caliskaner 90

Motor: (I połowa) Kacper Rosa – Filip Wójcik, Marek Bartoš, Arkadiusz Najemski, Krystian Palacz – Christopher Simon, Sergi Samper, Krzysztof Kubica – Michał Król, Kacper Wełniak, Patryk Romanowski. (II połowa) Kacper Rosa (70 Igor Bartnik) – Paweł Stolarski, Sebastian Rudol, Marek Bartoš (66 Mathieu Scalet), Krystian Palacz (77 Miłosz Lewandowski) – Rafał Król, Marcel Gąsior, Kaan Caliskaner – Michał Król (76 Patryk Romanowski), Kacper Wełniak (62 Mbaye N’Diaye), Patryk Romanowski (62 Christopher Simon)

Pogoń: Eric Topór – Ernest Dzięcioł, Cássio (46 Oskar Krzyżak), Robert Majewski – Daniel Pik, Jakub Sinior (46 Miłosz Drąg), Krzysztof Danielewicz (70 Danny Babor), Damian Szuprytowski (46 Lukáš Hrnčiar), Piotr Pyrdoł (46 Cezary Bujalski) – Mateusz Majewski, Cezary Demianiuk (46 Ołeksij Zinkewycz)

Żółte kartki: Mbaye N’Diaye 73 – Cezary Demianiuk 25, Cássio 33, Mateusz Majewski 42, Ernest Dzięcioł 79

Sędzia: Piotr Kachniarz (Lublin)