mkp

Rezerwy MKP Pogoń przegrały na własnym boisku z Prochem Pionki 2:5.

W 11 minucie Michał Kucharski nie wykorzystał rzutu karnego, jego intencje wyczuł bramkarz Pogoni – Krzysztof Popiołek. 25 minut później goście objęli prowadzenie po skutecznej główce Emila Kapusty. Siedlczanie zdołali przed przerwą wyrównać. Piłkę z jedenastki podyktowanej za faul na Dannym Baborze do siatki posłał Dawid Jastrzębski.

Po przerwie Pogoniści próbowali przechylić los spotkania na swoją korzyść. Zamiast tego, po pierwszej ofensywnej akcji Proch ponownie objął prowadzenie po trafieniu Kucharczyka. Bramka wyraźnie podcięła skrzydła biało-niebieskich bo niespełna dziesięć minut później było już 1:4. Na listę strzelców wpisali się Kapusta i Mateusz Gromski. W 74 minucie faulu we własnej szesnastce dopuścił się Szymon Wołek i z punktu karnego bramkę zdobył Mateusz Szczepański. Rozmiar porażki w końcówce spotkania zmniejszył Dawid Dobrzański zdobywając głową gola po wrzutce Jastrzębskiego z rzutu wolnego.

Następne spotkanie Pogoń II rozegra w sobotę 7 września o 15:00 z LKS Promna.

V liga

4 kolejka

Pogoń II Siedlce – Proch Pionki 2:5 (1:1)

Bramki: Dawid Jastrzębski 40 (k), Dawid Dobrzański 89 – Emil Kapusta 36, 66, Michał Kucharczyk 59, Mateusz Gromski 67, Mateusz Szczepański 74 (k)

W 11 minucie Michał Kucharczyk (Proch) nie wykorzystał rzutu karnego (Krzysztof Popiołek obronił).

Pogoń II: Krzysztof Popiołek – Kuba Prachnio (82 Filip Grochala), Adam Lewkowski, Tomasz Borkowski (46 Dawid Dobrzański), Krystian Gryglak (46 Piotr Krasnodębski), Dominik Leszczuk (46 Bolesław Świerczewski), Kamil Dmowski (69 Paweł Szeląg), Bartosz Borkowski, Szymon Mucha (46 Szymon Wołek), Dawid Jastrzębski, Danny Babor

Proch: Kamil Wójcik – Michał Bojek, Kamil Denkiewicz (56 Kamil Przychodzień), Emil Kapusta, Mateusz Gromski (69 Władysław Szarko), Michał Kucharczyk (62, Mateusz Szczepański), Kamil Piasek (75 Emil Więcek), Rafał Gil (75 Kamil Oparcik), Cezary Kubryn (72 Jakub Sambor), Daniel Abaa, Szymon Iwanowski

Żółte kartki: Dominik Leszczuk 2, Krystian Gryglak 45, Paweł Szeląg 78 – Szymon Iwanowski, Daniel Abaa 54

Sędzia: Jakub Cieloch (Warszawa)