hgggfg

14 lipca w Galerii Siedlce, odbyła się prezentacja drużyny MKP Pogoń Siedlce przed startem sezonu 2022/23.

Równo o godzinie 18:00, rozpoczęła się prezentacja zespołu przed startem nowego sezonu w Galerii Siedlce. Brali w niej udział piłkarze, członkowie sztabu szkoleniowego, przedstawiciele zarządu oraz dzieci z klubowej akademii i kibice siedleckiej drużyny. Wśród gości pojawili się także zasłużeni dla Pogoni kibice oraz sponsorzy – pan Marian Borkowski z firmy Fold oraz pan Konstanty Strus.

Na początku zaprezentowano kadrę pierwszego zespołu i sztab szkoleniowy. Jako pierwsi na scenie pojawili się Cezary Demianiuk, Tomasz Lewandowski, Damian Szuprytowski oraz Maciej Wichtowski. W swoim przemówieniach trener Damian Guzek i kapitan zespołu zadeklarowali, że piłkarze zrobią wszystko, by osiągnąć jak najlepsze wyniki w trakcie sezonu, a także zapraszali kibiców na domowe mecze drużyny – Ci zawodnicy przez ostatnie tygodnie ciężko trenowali. Robili to dla Was!.

Później głos zabrali przedstawiciele zarządu. Prezes Łukasz Jarkowski. podkreślał, że Pogoń Siedlce stanowi jedność – Jako kibice, sponsorzy, trenerzy, zawodnicy pierwszego zespołu i Akademii. Następnie głos zabrał Konstanty Strus. Sponsor Strategiczny Pogoni Siedlce oraz właściciel siedleckiej Galerii podkreśli, że obecność takiej drużyny w Siedlcach to Skarb.

Na zakończenie uhonorowano zasłużonych kibiców Pogoni – Pana Jerzego Małychę, Andrzeja Koca i Zbigniewa Suleja

Po prezentacji piłkarze rozdawali kibicom vouchery na domowe spotkania biało-niebieskich, a także rozdawali autografy i pozowali do zdjęć z fanami.