bilety

GODZINY SPRZEDAŻY BILETÓW NA MECZ Z GKS TYCHY

GODZINY PRZEDSPRZEDAŻY BILETÓW NA MECZ Z GKS TYCHY

STADION MIEJSKI W SIEDLCACH, UL. JANA PAWŁA II 6

 

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 

  • KASA NA STADIONIE: godz. 12:00 – 16:00 (23.04 – 27.04)
  • GALERIA SPORTOWA: godz. 13:00 – 19:00 (od 23.04)

SOBOTA (dzień meczowy) (28.04) 

  • KASY NA STADIONIE: od 10:00 
  • GALERIA SPORTOWA:  godz. 10:00 – 15:00

 

MKP POGOŃ SIEDLCE PROSI O WCZEŚNIEJSZE PRZYBYWANIE NA STADION PRZED MECZEM CELEM UNIKNIĘCIA KOLEJEK PODCZAS WEJŚCIA NA DANE SPOTKANIE.

 

KARTY KIBICA ZAKUPIONE W POPRZEDNICH SEZONACH (KARTA NIEBIESKA I VIP SILVER) SĄ KARTAMI AKTUALNYMI I DZIAŁAJĄCYMI. OSOBA KTÓRA MA KARTĘ I ZAKUPI BILET LUB KARNET, TO NA BILECIE POTWIERDZAJĄCYM MIEJSCE NA SEKTORZE NIE WYŚWIETLI SIĘ KOD KRESKOWY. PRZYKŁADAJĄC KARTĘ DO CZYTNIKA PRZY KOŁOWROTKU WCHODZIMY NA STADION

 

OSOBY POSIADAJĄCE KARTY KIBICA POWINNY MIEĆ JĄ PODCZAS WEJŚCIA NA MECZ. W PRZYPADKU BRAKU KARTY PROSIMY O ZGŁOSZENIE DO KASY W CELU PONOWNEGO WYROBIENIA LUB ZABLOKOWANIA UTRACONEJ KARTY.

 

WYROBIENIE KARTY KIBICA NIE JEST JEDNOZNACZNE Z ZAKUPEM BILETU, KARTA KIBICA UMOŻLIWIA WSTĘP NA STADION PO WCZEŚNIEJSZYM ZAKUPIENIU BILETU (MAJĄC AKTUALNĄ KARTĘ KIBICA NIE WYŚWIETLI SIĘ KOD KRESKOWY NA BILECIE LUB KARNECIE), KAŻDA OSOBA WCHODZĄCA NA STADION WINNA MIEĆ PRZY SOBIE POTWIERDZENIE ZAKUPU BILETU LUB KARNETU Z WYZNACZONYM MIEJSCEM NA STADIONIE ORAZ OBOWIĄZKOWY DOKUMENT TOŻSAMOŚCI STWIERDZAJĄCY ZGODNOŚĆ DANYCH Z BILETEM LUB KARNETEM

 

NIE WAŻNE SĄ KARTY VIP GOLD, OSOBY POSIADAJĄCE TAKĄ KARTĘ NIE MOGĄ ZOSTAĆ WPUSZCZENI NA MECZ.

 

ZAKUP BILETÓW ON-LINE MOŻLIWY JEST TYLKO W PRZYPADKU REJESTRACJI OSOBY W BAZIE DANYCH SYSTEMU SPRZEDAŻY BILETÓW TJ. OSOBA KTÓRA PIERWSZY RAZ CHCE ZAKUPIĆ BILET MUSI ZOSTAĆ ZWERYFIKOWANA BEZPOŚREDNIO W KASIE BILETOWEJ. NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAŁOŻENIA KONTA W BAZIE DANYCH PRZEZ INTERNET, A TYM SAMYM ZAKUPU BILETU

 

W PRZYPADKU PROBLEMÓW Z WYDRUKOWANIEM BILETU ZAKUPIONEGO ON-LINE LUB INNYCH PROBLEMÓW Z ZAKUPEM BILETU ON-LINE, PROSIMY O KONTAKT NA ADRES E-MAIL: maksymilian@mojesiedlce.pl

 

CENY BILETÓW:

20 złBILET NORMALNY (przedsprzedaż)

10 zł – BILET ULGOWY (przedsprzedaż)

5 zł – BILET F3 (Przedsprzedaż do czwartku – jedynie w sklepie STREET SIDE SIEDLCE, ul. Czerwonego Krzyża 14 lok. 9). W piątek i w dniu meczy ceny zgodnie z cennikiem (10 zł/13 zł i 20 zł/25 zł)

1 zł – BILET DZIECIĘCY DO LAT 13 (Tylko na sektor B)

 

25 złBILET NORMALNY (W dniu meczu)

13 zł – BILET ULGOWY (W dniu meczu)

1 zł – BILET DZIECIĘCY DO LAT 13 (Tylko na sektor B)

 

0001GRAFICZNY PLAN WEJŚĆ NA SEKTORY – KLIKNIJ

 

W PRZEDSPRZEDAŻY BILETY NA SEKTOR F3 DOSTĘPNE JEDYNIE W SKLEPIE STREET SIDE SIEDLCE W CENIE 5 ZŁ. W DNIU MECZU BILETY NA SEKTOR F3 DOSTĘPNE W KASACH KLUBU W CENACH 13 ZŁ ULGOWY, 25 ZŁ NORMALNY

 

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ: UCZNIOM, STUDENTOM, EMERYTOM I RENCISTOM, PO OKAZANIU PRZY ZAKUPIE ODPOWIEDNICH DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH UPRAWNIENIA DO ZNIŻKI, OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM WRAZ Z OPIEKUNEM ORAZ KOBIETOM.

 

OSOBY, KTÓRY POSIADAJĄ UPRAWNIENIA DO ZEROWYCH BILETÓW TJ. SĘDZIOWIE PIŁKARSCY WINNI SWOJE ZGŁOSZENIE PRZESŁAĆ NA MAILA (biuro@mkppogonsiedlce.pl lub lukaszfirus21@gmail.com) DO CZWARTKU POPRZEDZAJĄCEGO MECZ.

 

TRYBUNA STADIONU PODZIELONA JEST NA 6 SEKTORÓW (A, B, C, D, E, F) ORAZ DODATKOWYM VIP (PATRZ WYŻEJ UKŁAD GRAFICZNY)

  • ABY MOŻNA BYŁO DOSTAĆ SIĘ NA SEKTORY A,B,C, PRZECHODZIMY 3 KOŁOWROTKAMI OD STRONY PARKU WODNEGO (WEJŚCIE NR 1, 2)
  • ABY MOŻNA BYŁO DOSTAĆ SIĘ NA SEKTORY D,E,F, PRZECHODZIMY 3 KOŁOWROTKAMI OD STRONY BOISK TRENINGOWYCH (WEJŚCIE NR 3, 4)
  • OSOBY POSIADAJĄCE KARNET WYKUPIONY NA SEKTOR VIP (KARTA KIBICA NIEBIESKA, MOGĄ WCHODZIĆ NA STADION WSZYSTKIMI KOŁOWROTKAMI (BRAMKI WEJŚCIOWE 1, 2, 3, 4)
  • GŁÓWNYM WEJŚCIE MOGĄ WCHODZIĆ JEDYNIE OSOBY POSIADAJĄCE KARTĘ VIP PLATINUM, VIP SILVER, KARTA KIBICA – CZŁONEK KLUBU ORAZ ZAPROSZENI GOŚCIE, ZNAJDUJĄCY SIĘ NA LIŚCIE, A TAKŻE OSOBY FUNKCYJNE W TYM PRASA I MEDIA. PONADTO OSOBY POSIADAJĄCE POWYŻSZE KARTY MOGĄ RÓWNIEŻ WEJŚĆ NA STADION WSZYSTKIMI KOŁOWROTKAMI.

 

VOUCHERY WYMIENIANE SĄ NA BILETY ZEROWE NA DZIEŃ POPRZEDZAJĄCY MECZ.

 

W DNIU MECZU NIE WYDAJEMY ZEROWYCH BILETÓW!!!!

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TUTAJ