Chirri

Chirri w meczu z Olimpią Grudziądz zdobył dla Pogoni Siedlce „złotą bramkę”. –Jestem szczęśliwy, że udało mi się zdobyć zwycięskiego gola w tak ważnym meczu. – skomentował hiszpański zawodnik.

 

Biało-niebiescy po raz pierwszy zwyciężyli pod wodzą Carlosa Alosa Ferrera. -Zagraliśmy naprawdę dobrze.Wiedzieliśmy, że każdy mecz jest naszym celem i bezwzględnie musimy walczyć o trzy punkty. Zespół jest na to mentalnie przygotowany, ale do tej pory czegoś brakowało. W Grudziądzu wyszliśmy bardzo zmotywowani i skoncentrowani, a nasza gra od początku spotkania była poukładana. Choć mieliśmy kilka okazji, by zwiększyć zwycięski rezultat, jesteśmy z tego meczu zadowoleni. – przyznał Carlos Monje Serrano.

 

W najbliższą niedzielę piłkarzy Pogoni czeka starcie na własnej murawie z GKS-em Katowice.

Wierzę, że wygramy to spotkanie. Mamy potencjał, by zdobywać trzy punkty w każdym meczu. Utwierdzamy się w przekonaniu, że nie wszystko stracone i uda się spełnić postawiony przed drużyną cel. – podsumował Chirri. – Serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców, by byli z nami na stadionie w przyszłą niedzielę. Pomóżcie nam wygrać kolejny ważny mecz! – zakończył Hiszpan.