DSC_9183

Już jutro 8 listopada Pogoń II Siedlce rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem biało-niebieskich w 16. kolejce III ligi grupy łódzko-mazowieckiej będzie Omega Kleszczów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.

 

 

Omega Kleszczów to zespół, który z dorobkiem 16 punktów plasuje się na 14. miejscu w tabeli. Podopieczni Tomasza Jaworskiego w tegorocznych rozgrywkach grają bardzo niestabilnie. W zeszłym sezonie Omega zajęła wysoką 6. pozycję w lidze i ani przez chwilę ekipie z Kleszczowa nie groził spadek. Tym razem zdobywania punktów Omedze przychodzizdecydowanietrudniej, dlatego każdy triumf jest na wagę złota. Drużyna z Kleszczowa sobotnie starcie na pewno potraktuje jako idealną okazję do powiększenia swojego dorobku. Będzie to dla nich ostatni mecz rozgrywany przed własną publicznością tej jesieni, więc każdy w klubie marzy o zdobyciu kompletu oczek.

 

Natomiast Pogoń II Siedlce w 15 dotychczasowych meczach zdobyła 17 punktów i plasuje się na 13. pozycji w lidze. Sobotni mecz z sąsiadującą w tabeli Omegą jest więc niezwykle istotny. Biało-niebiescy zdają sobie sprawę, iż żeby osiągnąć cel jakim jest utrzymanie się w III lidze takich meczów jak ten najbliższy przegrywać nie można. Podopieczni Marcina Tomaszewskiego dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach przepracowali bardzo intensywnie, m.in. w ubiegły piątek rozegrano sparing z Mazovią. To wszytko ma pomóc w dobrych występach w dwóch ostatnich spotkaniach rundy jesiennej. Miejmy nadzieję, iż w sobotę Rezerwy zagrają dobry mecz i wrócą do Siedlec z kompletem punktów.