31

Ze względu na przełożony ligowy mecz z Lechem II Poznań, MKP Pogoń zagrał sparing z juniorami Legii Warszawa. Siedlczanie wygrali 3:1.

Po wymianie ciosów w pierwszych minutach spotkania, w 37 minucie to młodzi Legioniści objęli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Wiktor Puciłowski. Podrażnieni Pogoniści do przerwy zdążyli odrobić straty. Najpierw strzałem głową Maciej Wichtowski po dośrodkowaniu Nikodema Fiedosewicza wyrównał stan meczu, a w końcówce połowy Michał Rutkowski również po główce wyprowadził biało-niebieskich na prowadzenie. Po zmianie stron padła jeszcze jedna bramka. Damian Szuprytowski obsłużył Macieja Kołoczka i ten podwyższył prowadzenie II-ligowca. Siedlczanie szukali w pozostałej części spotkania kolejnego trafienia, lecz piłka nie znalazła już drogi do bramki.

W Pogoni zagrali byli Legioniści: Jakub Kowynia, Tomasz Lewandowski, Jakub Sinior i Bartosz Wicenciak.

Kolejne ligowe spotkanie MKP Pogoń rozegra w sobotę 1 października o 15:00 w Siedlcach z Wisłą Puławy.

Pogoń Siedlce – Legia Warszawa (juniorzy) 3:1 (2:1)

Bramki: Maciej Wichtowski 42, Michał Rutkowski 45, Maciej Kołoczek 63 – Wiktor Puciłowski 37

Pogoń: 97. Jakub Kowynia – 24. Przemysław Misiak (46, 98. Maciej Kołoczek), 19. Maciej Wichtowski, 2. Tomasz Lewandowski, 14. Michał Rutkowski, 23. Nikodem Fiedosewicz (46, 10. Krystian Miś) – 32. Jakub Sinior (46, 27. Ernest Dzięcioł), 6. Mateusz Piotrowski, 17. Bartosz Wicenciak (46, 7. Damian Szuprytowski) – 22. Marcinho, 25. Cezary Demianiuk

Legia (j): 1. Aleksander Mickielewicz (46, 12. Franciszek Chojak) – 2. Marcel Krajewski (14, 15.Patryk Winiarski), 5. Rafał Boczoń (61, 14. Bartosz Płocki), 4. Jakub Okusami, 3. Maciej Bochniak (46, 13. Patryk Bek) – 7. Wiktor Puciłowski (61, 16. Franciszek Saganowski), 6. Fryderyk Misztal (75, 8. Kacper Knera), 8. Kacper Knera (46, 18. Oskar Lachowicz), 20. Szymon Grączewski (61, 17. Bartosz Mikołajczyk), 11. Patryk Romanowski (61, 19. Dawid Niedźwiedzki) – 9. Szymon Siodłowski

Żółta kartka: Fryderyk Misztal 29

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)