DSC_9559

Rezerwy Pogoni w kolejnym spotkaniu forBET IV ligi przegrały na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów 2:7.

Do spotkania z Mszczonowianką, podpieczni Adriana Świderskiego przystąpili wzmocnieni Erykiem Więdłochą z kadry II-ligowca. Za kartki pauzował Szymon Mucha.

Mecz przebiegał pod dyktando bardziej doświadczonych gospodarzy. Po ponad poł godzinie gry było już 3:0. Pogoniści wrócili do gry po trafieniu Dawida Płudowskiego, który wykorzystał błąd obrońcy i trafił do siatki po strzale z kilku metrów. Tuż przed końcem pierwszej połowy Mszczonowianka zdołała ponownie pokonać Mateusza Wróblewskiego i z bezpieczną przewagą gospodarze mogli zejść na przerwę.

Dwadzieścia minut po rozpoczęciu drugiej połowy ponownie znać o sobie dali goście. Cezary Bujalski znalazł się w dogodnej sytuacji i zmniejszył przewagę miejscowych. Niestety, rywale biało-niebieskich nie zadowolili się dwubramkowym prowadzeniem i do końca spotkania jeszcze trzykrotnie skarcili młodą Pogoń.

Kolejne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w sobotę 28 maja o 17:00 w Siedlcach z Żyrardowianką Żyrardów.

forBET IV liga

29 kolejka

Mszczonowianka Mszczonów – Pogoń II Siedlce 7:2 (4:1)

Bramki: Sebastian Czapa 21 (k), Damian Pociech 25, 33, Mikołaj Napora 45+, Jakub Grzeszak 75, 89, Patryk Obiała 81 – Dawid Płudowski 35, Cezary Bujalski 65

Pogoń II: 1. Mateusz Wróblewski – 9. Adam Lewkowski (80, 2. Gabriel Orzełowski), 4. Adrian Wrzosek, 17. Adrian Czerski, 31. Dominik Kornacki (46, 16. Maciej Kiełkucki), 8. Cezary Bujalski, 6. Kacper Stankiewicz, 18. Dawid Płudowski (77, 32. Filip Brojek), 14. Marcel Grochowski (65, 19. Paweł Szeląg), 7. Eryk Więdłocha, 11. Sebastian Szczepaniak (81, 99. Tomasz Wiewiórka)

Żółte kartki: Patryk Kubicki 7, Jakub Grzeszak 76

Sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa)