40

Logo naszego sponsora znajdzie się na koszulkach pierwszego zespołu zawodników Pogoni Siedlce.

Nasz partner, firma EURO RENT funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Specjalizuje się w wynajmie, sprzedaży, naprawie, podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych oraz wózków widłowych. Firma zapewnia wysokie standardy obsługi klientów, serwis mobilny na terenie całego kraju, własny transport, a także poprawę bezpieczeństwa pracy poprzez organizację szkoleń na operatorów.

EURO RENT

Firma Euro Rent oraz firma ZALA angażują się w sport i wspierają zawodników Miejskiego Klubu Piłkarskiego „POGOŃ” Siedlce! Logo firmy Eurorent, znajdzie się na koszulkach zawodników pierwszego zespołu Pogoni Siedlce!

Wszystkich naszych kibiców zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera biznesowego. Zakres usług oraz wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej http://eurorent.com.pl/ oraz https://zala.com.pl/.

 

ZALA

Cieszymy się, że grono partnerów biznesowych Pogoni Siedlce powiększa się o kolejne firmy z regionu. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy biznesowej, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: marketing@mkppogonsiedlce.pl