W kolejnym meczu sparingowym siedlecka Pogoń zremisowała z Podlasiem Sokołów Podlaski 0:0.

Szansę zaprezentowania umiejętności w meczu otrzymali m.in. Piotr Krasnodębski z drużyny juniorów oraz Bartosz Wicenciak z Legii II Warszawa.

Lepiej w spotkaniu prezentowali się zawodnicy Damiana Guzka, lecz mimo kilku znakomitych okazji na gola, nie potrafili znaleźć drogi do siatki rywala. W pierwszej połowie okazje pod bramką Podlasia stworzyli Maciej Górski i Cezary Demianiuk. Z kolei pod bramką Rafała Misztala groźnie było po uderzeniach Mateusza Omieciucha.

Po zmianie stron Pogoniści w dalszym ciągu bili głową w mur. Strzały oddawali Demianiuk i Wicenciak, ale zabrakło szczęścia.

W ekipie Podlasia zagrali byli Pogoniści: Michał Ambroziak, Dawid Ardej, Dominik Barciak, Jakub Bieliński, Dominik Krupa, Mateusz Omieciuch i Michał Panufnik natomiast trenerem drużyny z Sokołowa Podlaskiego jest były piłkarz i szkoleniowiec MKP Pogoń – Przemysław Rodak.

Kolejny sparing Pogoń rozegra w sobotę 5 lutego o 12:30 w Siedlcach z III-ligową Pilicą Białobrzegi.

Pogoń Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 0:0

Pogoń: (I połowa) 12. Rafał Misztal – 98. Maciej Kołoczek, 6. Mateusz Piotrowski, 19. Maciej Wichtowski, 24. Przemysław Misiak – 7. Miłosz Przybecki, 9. Wojciech Trochim, 18. Miguel López, 27. Kamil Włodyka, 25. Cezary Demianiuk – 22. Maciej Górski. (II połowa) 97. Dawid Smug – 11. Wiktor Preuss, 5. Kamil Rokosz, 17. Piotr Krasnodębski, 32. Dawid Nojszewski – 2. Bartosz Wicenciak, 14. Jakub Sinior, 10. Marcin Kozłowski, 21. Dominik Leszczuk, 8. Marcinho – 25. Cezary Demianiuk (69, 23. Maciej Kiełkucki)

Podlasie: 1. Jakub Bieliński (46, 12. Piotr Szczęsny) – 8. Łukasz Parzonka (46, 14. Kamil Horowicz), 4. Dawid Ardej, 3. Michał Panufnik (46, 10. Kacper Komycz), 10. Dominik Krupa (68, 8. Łukasz Parzonka) – 16. Alistair Selamolela (46, 19. Bartosz Kostrzewa), 6. Jakub Kozaczuk (46, 3. Kamil Wójcik), 7. Dominik Barciak (46, 18. Hubert Fabisiak), 14. Marcin Siedlecki, 11. Paweł Buczyński (46, 16. Łukasz Skwarek) – 13. Mateusz Omieciuch (46, 15. Michał Ambroziak)

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)