DSC_1436

MKP Pogoń w swoim pierwszym zimowym sparingu pokonał III-ligowe Podlasie Biała Podlaska 1:0.

W meczu sztab szkoleniowy sprawdzał m.in. Szymona Muchę z zespołu rezerw.

Jedyny gol w meczu padł w 25 minucie. Faulowany na połowie rywala był Kamil Włodyka, a do rzutu wolnego podszedł Maciej Wichtowski. Siedlecki obrońca bezpośrednim strzałem zmieścił piłkę w siatce.

W Podlasiu zagrali byli piłkarze Pogoni: Tomasz Nieścieruk i Maciej Wojczuk. Trenerem Pogoni jest Damian Guzek, w przeszłości były zawodnik Podlasia.

Kolejny sparing biało-niebiescy rozegrają 29 stycznia o 12:30 w Siedlcach z IV-ligowym Podlasiem Sokołów Podlaski.

Pogoń Siedlce – Podlasie Biała Podlaska 1:0 (1:0)

Bramka: Maciej Wichtowski 25

Pogoń: (I połowa) 97. Dawid Smug – 98. Maciej Kołoczek, 5. Kamil Rokosz, 19. Maciej Wichtowski, 2. Krystian Miś – 7. Miłosz Przybecki, 14. Jakub Sinior, 27. Kamil Włodyka, 8. Marcinho, 25. Cezary Demianiuk – 22. Maciej Górski. (II połowa) 70. Maksym Wadach – 24. Przemysław Misiak, 6. Mateusz Piotrowski, 15. Mateusz Jarzynka, 32. Szymon Mucha – 23. Maciej Kiełkucki, 14. Jakub Sinior (70, 17. Bartłomiej Moch), 9. Wojciech Trochim, 18. Miguel López, 21. Dominik Leszczuk – 8. Marcinho

Podlasie: 12. zawodnik testowany (46, 37. zawodnik testowany) – 4. Arkadiusz Kot, 8. Tomasz Nieścieruk, 2. Krzysztof Salak – 99. zawodnik testowany, 77. Tomasz Andrzejuk, 13. zawodnik testowany (67, 17. Jarosław Kosieradzki), 11. Marcin Pigiel – 33. zawodnik testowany (46, 16. Erwin Bahonko), 17. Jarosław Kosieradzki (46, 7. Kamil Kocoł), 10. Maciej Wojczuk

Sędzia: Damian Śliwiński (Siedlce)