DSC_6200

Podopieczni Bartosza Tarachulskiego zremisowali z Garbarnią Kraków 2:2

W ’12 minucie spotkania Marcin Kozłowski oddał groźny strzał na bramkę rywali. Uderzenie zostało sparowane na rzut rożny. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry przyniosło Pogoni Siedlce prowadzenie. Strzałem głową w 13 minucie meczu bramkarza gospodarzy pokonał Robert Majewski.

Następnie inicjatywę przejęła Garbarnia Kraków, która po strzale głową Michała Feliksa doprowadziła do wyrównania w ’28 minucie spotkania. Następnie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po akcji stykowej w polu karnym i uderzeniem głową zawodnika rywali, czerwoną kartkę otrzymał Julien Tadrowski, a jedenastkę na bramkę dla Garbarni zamienił Bartłomiej Purcha w ’52 minucie meczu.

Strata bramki podziałała mobilizująco na zawodników Pogoni, którzy doprowadzili do wyrównania w ’58 minucie meczu. Z dobrej strony znów pokazał się Kozłowski, który dobrze dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Podanie wykorzystał Maciej Wichtowski, który strzałem głową ustalił wynik spotkania na 2:2.

W kolejnym meczu rywalem Pogoni Siedlce będzie Lech II Poznań. Spotkanie zostanie rozegrane w środę 15 września o godzinie 16:00 w Siedlcach.

eWinner II liga

8 kolejka

Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)

Bramki: Michał Feliks 28, Bartłomiej Purcha 52 (k) – Robert Majewski 14, Maciej Wichtowski 58

Garbarnia: 1. Dorian Frątczak – 11. Daniel Morys (74, 15. Grzegorz Marszalik), 22. Jakub Banach, 31. Donatas Nakrošius, 5. Mateusz Bartków – 7. Wojciech Słomka, 6. Mateusz Duda (46, 32. Kamil Bentkowski), 53. Wiktor Szywacz, 23. Dawid Malik (78, 9. Jakub Kuczera), 19. Bartłomiej Korbecki (46, 98. Bartłomiej Purcha) – 99. Michał Feliks

Pogoń: 97. Bartosz Klebaniuk – 98. Maciej Kołoczek, 19. Maciej Wichtowski, 3. Robert Majewski, 2. Krystian Miś (75, 11. Wiktor Preuss) – 56. Cezary Demianiuk (90, 6. Mateusz Piotrowski), 27. Julien Tadrowski, 14. Michał Kobiałka (75, 17. Bartosz Rymek), 10. Marcin Kozłowski, 23. Franciszek Wróblewski (46, 7. Miłosz Przybecki) – 22. Maciej Górski (80, 15. Eduards Višņakovs)

Żółte kartki: Mateusz Duda, Donatas Nakrošius, Wiktor Szywacz, Michał Feliks – Maciej Wichtowski, Michał Kobiałka, Robert Majewski, Wiktor Preuss, Bartosz Rymek

Czerwona kartka: Julien Tadrowski 49 (Pogoń, za uderzenie przeciwnika)

Sędzia: Marek Śliwa (Kielce)