DSC_2962

Ostatni sparing siedleckiej Pogoni przed rozpoczęciem nowego sezonu. W Suwałkach siedlczanie zmierzyli się z miejscowymi Wigrami.

MKP Pogoń mecz rozpoczął w składzie:  Rafał Misztal – Maciej Kołoczek, Maciej Wichtowski, Robert Majewski, Krystian Miś – Miłosz Przybecki, Mateusz Piotrowski, Michał Kobiałka, Marcin Kozłowski, Franciszek Wróblewski – Cezary Demianiuk.

Na ławce do dyspozycji sztabu szkoleniowego pozostali: Bartosz Klebaniuk – Dominik Leszczuk, Wiktor Preuss, Cezary Bujalski, Michał Litwa, Bartosz Rymek, Michał Kwiecień, Wojciech Trochim, Eduards Višņakovs, Miguel López, Mohamed El Azouan, Marcel Vasil (testowany pomocnik z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza).

Mecz rozgrywany był w formacie 3×45 minut

W pierwszej połowie zakończyliśmy zmagania wynikiem 1:1. Po naszej stronie przytomne i sprytne zastawienie się Demianiuka z odegraniem do Przybeckiego kończy się golem Miłosza
W końcówce pierwszej połowy, urazu ręki doznaje Maciej Kołoczek, a po dokładnym rozpoznaniu w szpitalu dostajemy niewątpliwie smutny raport: Złamanie lewej kości promieniowej oraz podejrzenie złamania kości łokciowej. Brzmi to nieciekawie – czekamy na proste informacje od sztabu medycznego pogoni: za ile m,Maciej wraca do gry.

Druga połowa to również zacięty pojedynek, jednak bardziej zadowoleni byli gospodarze, którzy dołożyli jedno trafienie (na 2:1)

Trzecie 45 minut to gra zmienników (weszli w okolicach 70-75 minuty). Gra typowo na remis chociaż po naszej stronie 100% okazje mieli Litwa i Visniakovs (2)

Mecz był cennym sprawdzianem dla sztabu trenerskiego. Większego jego podsumowanie w poniedziałek podczas wywiadu z trenerem Tarachulskim.