Eduards Visnakovs

Koniec tego tygodnia kończymy kolejnymi transferami i popisami pod umowami kontraktowymi. Do zespołu prowadzonego przez Bartosza Tarachulskiego na zasadzie transfer Eduards Visnakovs, 31-letni rosły (189 cm wzrostu) napastnik z Łotwy.

Eduards Visnakovs znany jest z występów w polskiej ekstraklasie, w której występował w latach 2013 – 2017 m .in. w zespole Ruchu Chorzów, który będzie naszym pierwszym przeciwnikiem podczas inauguracji rozgrywek eWinner 2 ligi sezonu 2021/2022.  Mamy nadzieję, że zawodnik będzie mógł się przypomnieć w Chorzowie golem.

Dyrektor sportowy Pogoni Siedlce – Marcin Burkhardt sfinalizował dziś – już oficjalnie – wypożyczenie z Pogoni Szczecin Bartosza Klebaniuka. Bartek w sezonie 2021/2022 rywalizować będzie o miejsce w bramce Pogoni z Rafałem Misztalem i Maksymem Wadachem, jednak wydaje się, że od pierwszych meczów to on będzie zdecydowanym numerem jeden między słupkami.

W Pogoni na kolejny sezon pozostanie również Mateusz Piotrowski. Zawodnik został ponownie wypożyczony z Gwardii Koszalin i nadchodzący sezon spędzi z nami.

Swój pierwszy profesjonalny kontrakt piłkarski podpisał dziś Dominik Leszczuk – 16-letni zawodnik grup młodzieżowych Pogoni, który przygodę z piłką zaczynał w pobliskim Zbuczynie.

Na klubowej sesji zdjęciowej, pojawiła się również po raz pierwszy oficjalna koszulka drużyny Pogoni Siedlce – firmy KAPPA która od tego sezonu stała się naszym oficjalnym partnerem technicznym. Prezentacja kompletów strojów na nadchodzący sezon (domowych i wyjazdowych) planowana jest na przyszły tydzień.