Przybecki Miłosz

Dyrektor sportowy Marcin Burkhardt sfinalizował dziś kolejne podpisy pod kontraktami zawodników którzy stanowić będą kadrę Pogoni Siedlce w sezonie 2021/2022.

O zakontraktowaniu zawodników, mówiło się już wcześniej – jednak w pełni oficjalnie w dniu dzisiejszym złożyli oni podpisy pod umowami i moga zostać zgłoszeni do tegorocznych rozgrywek.


Marcin Burkhardt w krótkim podsumowaniu powiedział: Bardzo się cieszę że zostaje z nami Miłosz Przybecki, motor napędowy naszej drużyny, dobry duch zespołu – pełen oddania i waleczności. Cieszy także pozostanie z nami Rafała Misztala – którego doświadczenie wydaje się niezbędne, zwłaszcza w procesach szkoleniowych młodszych adeptów piłki, gdyż widzimy Rafała w przyszłości w pracy z naszą akademią.
W drużynie witamy także Maciej Wichtowskiego. Popularny „Wicia” grał u nas w latach 2017-2019 i jest on nam doskonale znany ze swojej nieustępliwości i bezkompromisowej gry obronnej.

Dziś swój kontrakt odebrał również Cezary Bujalski (o którego podpisaniu informowaliśmy już wcześniej) – nasz młody wychowanek, rocznik 2003. To jego pierwsza profesjonalna umowa z klubem. Liczymy, że jeśli jego rozwój będzie notował taki progres jaki obecnie,to niedługo może on stanowić istotny element pierwszego zespołu. Szczerze mu kibicuję – dodał Burkhardt.

Przypominamy, że jutro o godzinie 9:30 na boisku bocznym ARMS, rozegramy sparing wewnętrzny Pogoni, gdzie wskazani wyżej zawodnicy jak i zawodnicy zakontraktowani wcześniej, oraz 4 testowani gracze będą mogli zaprezentować swoją aktualną dyspozycję.