znicz

W pierwszym meczu sparingowym siedlecka Pogoń uległa ligowemu rywalowi – drużynie Znicza Pruszków 0:2.

Sztab szkoleniowy Pogoni w spotkaniu przyglądał się testowanym zawodnikom, którzy są sprawdzani pod kątem gry w biało-niebieskich. Z nowych twarzy można było ujrzeć m.in. Wojciecha Trochima (KS Wiązownica) i Maksyma Wadacha (Górnik Konin).

Spotkanie rozgrywane w samo południe dało się we znaki obu drużynom. Na przerwę z jednobramkową przewagą schodzili zawodnicy Znicza. W 39 minucie na strzał z ostrego kąta zdecydował się Jakub Ostrowski i dał gola swojej drużynie. Po zmianie stron goście dołożyli jeszcze jednego gola po strzale testowanego zawodnika po rzucie rożnym.

Kolejne spotkanie kontrolne MKP Pogoń rozegra w sobotę o 17:00 w Puławach z miejscową Wisłą.

Sparing

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 0:2 (0:1)

Bramki: Jakub Ostrowski 39, zawodnik testowany 88

Pogoń: (I połowa) 12. Rafał Misztal – 88. Maciej Kołoczek, 15. Kacper Pietrzyk, 16. Krzysztof Kulczak, 14. Krystian Miś – 77. Miłosz Przybecki, 99. Miguel López, 7. Michał Kobiałka, 17. Bartosz Rymek, 11. Wiktor Preuss – 22. Maciej Górski. (II połowa) 33. Maksym Wadach – 32. Dawid Nojszewski, 31. Marcin Paczkowski, 18. Wiktor Żurawski, 25. Michał Kwiecień – 21. Dominik Leszczuk, 8. Igor Korczakowski, 10. Marcin Kozłowski, 6. Wojciech Trochim, 34. Cezary Bujalski – 23. Michał Litwa

Znicz: (I połowa) 12. Eliasz Sieńko – 14. Jakub Ostrowski, 6. Krystian Pomorski, 18. Martin Baran, Artur Stawikowski – 14. zawodnik testowany I, 22. Cezary Nowiński, 10. Maciej Machalski, 21. zawodnik testowany II, 20. zawodnik testowany III – 9. Mariusz Gabrych, (II połowa) Jan Jurczak – 4. Marcin Bochenek, Igor Lewczuk, 5. zawodnik testowany IV, 13. Peter Drobňák – 16. zawodnik testowany V, 15. Tymon Proczek, 87. Szymon Kaliniec, 17. Lukáš Hrnčiar, 7. Jakub Górski – 55. zawodnik testowany VI

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)