bilety 18

W związku z rozegraniem meczu z Olimpią Grudziądz bez udziału publiczności, osoby które zakupiły bilet mogą ubiegać się o zwrot należności za te spotkanie.

Aby otrzymać zwrot środków należy pobrać oświadczenie TUTAJ (w załączeniu), wypełnić, podpisać łącznie z klauzulą informacyjną RODO i odesłać w postaci skanu lub zdjęcia do klubu na adres mailowy biuro@mkppogonsiedlce.pl. Klub po zweryfikowaniu będzie dokonywał zwrotu za bilety na konto danej osoby. W związku z sytuacją epidemiologiczna w kraju oraz w związku z czerwoną strefą w Siedlcach zwrotu za bilety dokonujemy jedynie w formie przelewu. Osoby mogą również przeznaczyć kwotę zakupioną za bilet na działalność statutową związaną z akademią MKP Pogoń Siedlce, wtedy na oświadczeniu prosimy o zaznaczenie opcji rozliczenia za bilet.

UWAGA!!! Zwrotu za niewykorzystany bilet można dokonać tylko na podstawie przesłanego czytelnie oświadczenia w innym przypadku nie ma możliwości dokonania zwrotu.

KARNETY – jesień 2020

MKP Pogoń Siedlce ma na uwadze również osoby posiadające karnety na mecze ligowe w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 oraz za rundę wiosenną sezonu 2019/2020 (2 mecze bez udziału publiczności w czerwcu). W sprawie karnetów klub po zakończeniu rundy jesiennej bieżącego sezonu zamieści na stronie internetowej i w mediach społecznościowych informację dotyczącą sposobu i zasad ewentualnych zwrotów.