bilety 18

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na najbliższy domowy mecz Pogoni. W sobotę 19 września o 19:00 siedlczanie zagrają z Hutnikiem Kraków.

Bilety w sprzedaży stacjonarnej są dostępne jedynie w kasie przy stadionie od ŚRODY do PIĄTKU (16-18 września) w godz. 12-16 oraz w SOBOTĘ (19 września) w godz. 11-14.

UWAGA KIBICE!!!: Podczas sprzedaży tradycyjnej prosimy o zachowanie ścisłego rygoru sanitarnego. Prosimy o zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

SPRZEDAŻ TRADYCYJNA BĘDZIE PROWADZONA TYLKO I WYŁĄCZNIE W KASIE STADIONU PRZY UL. JANA PAWŁA, NIE MA MOŻLIWOŚCI NABYWANIA KARNETÓW W GALERII SPORTOWEJ PRZY UL. SOKOŁOWSKIEJ 33

Możliwy jest także zakup biletu w formie ON-LINE. Sprzedaż biletów w formie ON-LINE prowadzona będzie do piątku 18 września, godz. 23:59.

PIERWSZE LOGOWANIE BĘDĄC W SYSTEMIE

LOGIN: numer PESEL lub e-mail (tylko w przypadku jeśli jest podany w systemie)

HASŁO: pierwszy raz to nazwisko osoby literami DUŻYMI (z polskimi znakami)

Natomiast osoby, które nie są zarejestrowane w systemie (tj. osoby, które nie kupowały biletów na stadionie i chcą pierwszy raz uczestniczyć w meczu), muszą odbyć proces rejestracji (klikając: ZAŁÓŻ KONTO), po przez podanie pełnych danych na stronie biletów on-line zgodnie z zasadami pierwszej rejestracji i aktywować swoje konto.

Problemy jakie mogą pojawić się przy logowaniu wynikać mogą z niezgodności danych w systemie z aktualnym stanem. W takim przypadku prosimy o aktualizacje danych w systemie sprzedaży biletów – LINK, lub kontakt e-mail: bilety@mkppogonsiedlce.pl

WAŻNE!!! Drodzy Kibice w momencie zakupu biletu prosimy o zaznaczenie w systemie on-line bilet elektroniczny (nie zaznaczamy w systemie „odbiór osobisty w Miejskim Klubie Piłkarskim”), aby móc pobrać bilet w formie PDF. Ponadto prosimy o zainstalowanie najnowszego oprogramowania JAVA do pobierania plików PDF – zalecane Version 8 Update 251.

W razie problemów prosimy zgłaszać je na adres e-mail: bilety@mkppogonsiedlce.pl

Poniżej cennik karnetów i biletów na sezon 2020/2021.

cennik