_DSC4300

Siedlecka Pogoń wygrała z Sokołem Ostróda 1:0. Jedynego gola dla siedleckiej Pogoni zdobył Piotr Marciniec.

W wyjściowym składzie Pogoni w porównaniu do ostatniego meczu zaszło kilka zmian. Po pauzie za czerwoną kartkę wrócił Sebastian Krawczyk, a od pierwszych minut szansę otrzymali debiutanci: Ishmael Baidoo oraz Oskar Sewerzyński. W drugiej połowie na boisku pojawił się kolejny debiutant: Maciej Górski.

Lepiej w spotkaniu prezentowali się Pogoniści. Mimo przewagi w pierwszej odsłonie nie udało się pokonać golkipera Sokoła. Ta sztuka udała się za to w 49 minucie. Kamil Walków zagrał do Piotr Marcińca, a ten z 11 metrów umieścił piłkę w siatce. Końcówka meczu to szukanie przez gospodarzy szansy na wyrównanie, jednak Pogoniści umiejętnie się bronili i utrzymali korzystny rezultat do końcowego gwizdka sędziego.

W zespole Sokoła zagrał były Pogonista – Adam Dobosz.

Kolejne spotkanie siedlczanie zagrają w sobotę 19 września o 19:00 w Siedlcach z Hutnikiem Kraków.