DSC_3296

Rezerwy Pogoni w kolejnym sparingu wygrały z wiceliderem siedleckiej okręgówki – Hutnikiem Huta Czechy 3:2.

W meczu rezerw zaprezentowali się m.in. Dominik Barciak, Sebastian Bober, Mateusz Kluzek i Patryk Kostyk, którzy na co dzień trenują z pierwszą drużyną.

Już pierwsze minuty spotkania przyniosły bramki dla obu drużyn. Prowadzenie Hutnikowi dał Kamil Sibilski, a za chwilę po dośrodkowaniu z prawej strony Macieja Litwińskiego piłkę do swojej bramki skierował Wojciech Wilczek. Po zmianie stron Pogoniści za sprawą gola Macieja Gawinkowskiego wyszli na prowadzenie, a na 3:1 podwyższył Bartosz Kryszczuk. Hutnik zdołał jeszcze złapać kontakt w 78 minucie po kolejnym golu Sibilskiego. Więcej goli w spotkaniu nie padło i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem podopiecznych Damiana Guzka.

Kolejny sparing Pogoń II rozegra za tydzień 29 lutego z V-ligową Lutnią Piszczac.

Sparing

Pogoń II Siedlce – Hutnik Huta Czechy 3:2 (1:1)

Bramki: Wojciech Wilczek 6 (s), Maciej Gawinkowski 55, Bartosz Kryszczuk 63 – Kamil Sibilski 3, 78

Pogoń II: 30. Kamil Ostrowski (72, 1. Sebastian Wasilczyk) – 11. Maciej Litwiński (46, 93. Jakub Jopek), 5. Dawid Ardej (46, 13. Igor Łęczycki), 3. Przemysław Rodak, 99. Michał Markiewicz (71, 22. Robert Jóźwiuk) – 4. Patryk Kostyk (46, 19. Jakub Rzewuski), 6. Dominik Barciak (46, 18. Maciej Gawinkowski), 2. Sebastian Bober (46, 8. Dawid Nojszewski), 15. Mateusz Kluzek (46, 10. Cezary Bujalski), 15. Jakub Grzebieliszewski (46, 25, Karol Wszoła) – 18. Bartosz Kryszczuk

Sędzia: Damian Śliwiński (Siedlce)