DSC_3139

Siedlecka Pogoń uległa w meczu sparingowym III-ligowej Avii Świdnik 1:3.

W Pogoni ponownie zaprezentowali się testowani: Abdeen Abdul oraz Howhannes Poghosjan.

W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli bramek. Więcej działo się na boisku po zmianie stron, a siedlczanie za sprawą trafienia Kamila Walkowa po raz pierwszy w okresie przygotowawczym zdobyli gola. Prowadzenie nie trwało jednak długo. Minutę później wyrównał Damian Szpak, a w końcówce nieskuteczność Pogonistów odbiła się stratą dwóch kolejnych trafień: Dominika Malugi i Bartłomieja Poleszaka.

Kolejny sparing Pogoniści rozegrają w najbliższą środę 5 lutego o 13:00 w Siedlcach z Podlasiem Biała Podlaska.

Pogoń Siedlce – Avia Świdnik 1:3 (0:0)

Bramki: Kamil Walków 71 – Damian Szpak 72,  Dominik Maluga 79, Bartłomiej Poleszak 87

Pogoń: 12. Rafał Misztal (46, 1. Mikołaj Smyłek) – 16. Karol Jaksik (67, 13. Sebastian Barej), 55. Oskar Repka (63, 22. Damian Mosiejko), 27. Tomasz Wełna (46, 31. Bartosz Brodziński), 14. Bartłomiej Olszewski (46, 11. Jakub Romanowicz) – 19. Maciej Firlej (63, 21. Patryk Kostyk), 18. Howhannes Poghosjan, 10. Bartosz Wiktoruk (46, 7. Piotr Marciniec), 20. Marcin Kozłowski II (46, 17. Mateusz Kluzek), 6. Adam Mójta (46, 9. Kamil Walków) – 22. Abdeen Abdul (67, 67. Sebastian Bober)

Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce)