_DSC3248

W meczu 3 kolejki IV ligi rezerwy Pogoni pokonały w Makowie Mazowieckim Makowiankę 3:1.

Do Makowa Mazowieckiego pojechali zawodnicy z pierwszej drużyny, którzy znaleźli się poza kadrą meczową na pierwszej spotkanie z Gryfem Wejherowo.

W 26 minucie siedlecka Pogoń objęła prowadzenie. W pole karne dośrodkował Dominik Krupa, a piłkę do siatki skierował Przemysław Rodak. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Tuż po zmianie stron Pogoń osłabił Patryk Kostyk, który został ukarany czerwoną kartką za odepchnięcie przeciwnika, który sfaulował Norberta Wojtuszka. To nie przeszkodziło Pogoni w podwyższeniu prowadzenia. W 69 minucie kontrę siedleckiego zespołu wykorzystał Sebastian Barej. Kwadrans przed końcem meczu trzeciego gola zdobył Aleksander Woźnica, który wykorzystał dośrodkowanie Dominika Barciaka. W końcówce spotkania gospodarze strzelili honorowego gola po strzale z dystansu.

Kolejne spotkanie biało-niebiescy rozegrają w Siedlcach 1 września o 11:00 z MKS Przasnysz.

IV liga

3 kolejka

Makowianka Maków Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 1:3 (0:1)

Bramki: Patryk Koczara 89 – Przemysław Rodak 26, Sebastian Barej 69, Aleksander Woźnica 75

Pogoń II: 1. Albert Posiadała – 5. Dominik Krupa, 24. Sebastian Krawczyk (46, 15. Norbert Wojtuszek; 53, 11. Maciej Gawinkowski), 21. Aleksander Woźnica, 14. Gracjan Sadokierski, 99. Dominik Barciak (85, 8. Michał Filipek), 17. Przemysław Rodak, 9. Patryk Kostyk, 18. Sebastian Bober (72, 10. Igor Łęczycki), 27. Mateusz Kluzek (46, 34. Bartosz Kryszczuk), 13. Sebastian Barej (80, 20. Cezary Chraszcz)

Żółte kartki: Kacper Matusiak 52, Marek Piątek 61 – Dominik Krupa 25, Aleksander Woźnica 57

Czerwona kartka: Patryk Kostyk 52 (Pogoń, za niesportowe zachowanie)

Sędzia: Adrian Majewski (Płock)