DSC_6990

Rezerwy Pogoni przegrały po golu w końcówce meczu, z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Mławianką Mława 0:1.

Dwójkę w meczu z Mławianką wzmocnił jedynie bramkarz – Józef Burta.

W pierwszych minutach meczu piłkarze z Mławy kilkakrotnie zagrozili bramce biało-niebieskich, ale ostatecznie skończyło się jedynie na rzutach rożnych. Poza sporadycznymi atakami gości, na boisko nie działo się zbyt wiele. Gra toczyła się głównie w środku pola i nie była zbyt przyjazna dla oka. W końcówce spotkania nokautujący cios zadał Patryk Kostyk, który strzałem z pola karnego pokonał Burtę. Kilka minut później sędzia zakończył spotkanie, a Mławianka wywiozła z Siedlec cenne trzy punkty.

Kolejne spotkanie Pogoń II czeka w Wielki Piątek 19 kwietnia o 20:00 w Ząbkach z Ząbkovią.