Pogoń II Siedlce bez problemu pokonała Czarnych Węgrów 8:0.
Już do przerwy siedlczanie zdołali strzelić przeciwnikom pięć goli. Łupem bramkowym w tej części spotkania podzielili się: Maciej Kuć (dwa gole, w tym strzał z 25 metrów w okienko), Bartosz Borkowski, Kacper Kalaciński i Tomasz Lemka. Po zmianie stron hattricka skompletował Kuć, a po jednym trafieniu dołożyli: Bolesław Świerczewski i Eryk Płudowski.
Kolejny mecz rezerwy Pogoni rozegrają w niedzielę 17 maja o 17:00 w Żeliszewie Podkościelnym z Jastrzębiem.
Keeza liga okręgowa
25 kolejka
Pogoń II Siedlce – Czarni Węgrów 8:0 (5:0)
Bramki: Maciej Kuć (trzy), Bartosz Borkowski, Kacper Kalaciński, Tomasz Lemka, Bolesław Świerczewski, Eryk Płudowski
Pogoń II: 12. Kacper Góral – 11. Sebastian Stefaniak (60, 2. Bartosz Ługowski), 4. Adam Pluciak (80, 23. Kamil Taras), 3. Gabriel Odrobiński, 15. Jakub Gębicki (60, 10. Maciej Gadomski), 7. Tomasz Lemka (60, 9. Jakub Gadomski), 13. Maciej Kuć (85, 17. Piotr Trębicki), 20. Bolesław Świerczewski, 21. Bartosz Borkowski (70, 14. Adam Klementowicz), 18. Olivier Olszewski, 8. Kacper Kalaciński (60, 6. Eryk Płudowski)
Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce)





