|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Komnet Liga okręgowa 2023/2024, grupa: Siedlce
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Pogoń II Siedlce |
20 |
52 |
17 |
1 |
2 |
84-17 |
8 |
1 |
1 |
46-5 |
9 |
0 |
1 |
38-12 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Wektra Zbuczyn |
20 |
50 |
16 |
2 |
2 |
63-23 |
9 |
1 |
0 |
35-9 |
7 |
1 |
2 |
28-14 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Fenix Siennica |
20 |
46 |
14 |
4 |
2 |
55-29 |
8 |
2 |
0 |
34-14 |
6 |
2 |
2 |
21-15 |
|
|
|
|
|
|
4. |
ULKS Gołąbek |
20 |
38 |
12 |
2 |
6 |
54-40 |
6 |
1 |
3 |
31-19 |
6 |
1 |
3 |
23-21 |
|
|
|
|
|
|
5. |
ŁDK Łosice |
20 |
34 |
9 |
7 |
4 |
51-29 |
5 |
3 |
2 |
26-11 |
4 |
4 |
2 |
25-18 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Zryw Sobolew |
20 |
31 |
9 |
4 |
7 |
45-40 |
4 |
1 |
5 |
23-25 |
5 |
3 |
2 |
22-15 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Sęp Żelechów |
20 |
26 |
8 |
2 |
10 |
44-47 |
4 |
1 |
5 |
29-25 |
4 |
1 |
5 |
15-22 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-1 |
8. |
Orzeł Unin |
20 |
26 |
8 |
2 |
10 |
45-47 |
6 |
1 |
3 |
25-21 |
2 |
1 |
7 |
20-26 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-3 |
9. |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
20 |
25 |
7 |
4 |
9 |
31-36 |
4 |
3 |
3 |
13-12 |
3 |
1 |
6 |
18-24 |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
8-2 |
10. |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
20 |
25 |
8 |
1 |
11 |
34-50 |
3 |
0 |
7 |
12-25 |
5 |
1 |
4 |
22-25 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
5-5 |
11. |
Hutnik Huta Czechy |
20 |
25 |
8 |
1 |
11 |
39-46 |
5 |
0 |
5 |
20-21 |
3 |
1 |
6 |
19-25 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
1-7 |
12. |
Jastrząb Żeliszew |
20 |
21 |
6 |
3 |
11 |
32-46 |
3 |
2 |
5 |
18-23 |
3 |
1 |
6 |
14-23 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-1 |
13. |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
20 |
21 |
6 |
3 |
11 |
46-60 |
2 |
3 |
5 |
26-29 |
4 |
0 |
6 |
20-31 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-4 |
14. |
Czarni Węgrów |
20 |
16 |
4 |
4 |
12 |
25-61 |
3 |
2 |
5 |
18-22 |
1 |
2 |
7 |
7-39 |
|
|
|
|
|
|
15. |
Promnik Gończyce |
19 |
12 |
2 |
6 |
11 |
24-51 |
2 |
2 |
6 |
16-23 |
0 |
4 |
5 |
8-28 |
|
|
|
|
|
|
16. |
Kolektyw Oleśnica |
19 |
6 |
2 |
0 |
17 |
21-71 |
1 |
0 |
8 |
11-26 |
1 |
0 |
9 |
10-45 |
|
|
|
|
|
|
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
1 | Pogoń II Siedlce | | 1-2 | | 2-0 | | | | 3-1 | 2-0 | 7-0 | 2-2 | | 3-0* | 12-0 | 8-0 | 6-0 |
2 | Wektra Zbuczyn | | | 4-1 | | 1-0 | 3-1 | 6-1 | | 3-0 | 4-3 | 2-0 | | 5-2 | 1-1 | 6-0 | |
3 | Fenix Siennica | 2-1 | 2-1 | | 5-1 | | | 2-2 | 7-3 | 4-3 | | 1-0 | 1-1 | 3-2 | | | 7-0 |
4 | ULKS Gołąbek | | 0-5 | | | 4-4 | | 1-2 | | 4-1 | 2-3 | 7-1 | | 3-2 | 4-0 | 2-0 | 4-1 |
5 | ŁDK Łosice | 0-2 | | 2-2 | | | 1-2 | 4-1 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | | | 8-0 | 4-0 | | 3-1 |
6 | Zryw Sobolew | 3-8 | | 0-1 | 1-2 | | | 2-1 | 1-4 | 4-4 | 3-2 | 2-1 | | 1-2 | | | 6-0 |
7 | Sęp Żelechów | 0-4 | 3-5 | 1-3 | 1-3 | | 1-1 | | 3-1 | 3-0 | | 2-4 | 8-1 | | | | 7-3 |
8 | Orzeł Unin | 1-7 | 3-1 | | 3-0* | | | | | | 5-0 | 2-5 | 1-0 | 1-4 | 4-1 | 2-2 | 3-1 |
9 | MKS Małkinia (Małkinia Górna) | 0-4 | 0-0 | | 2-3 | 1-1 | 0-0 | | 2-0 | | | 3-1 | 2-0 | 0-2 | | | 3-1 |
10 | Podlasie II Sokołów Podlaski | 1-4 | | 0-3 | 2-5 | 0-2 | 0-3 | 0-2 | | 1-5 | | | 3-1 | | 3-0 | 2-0 | |
11 | Hutnik Huta Czechy | | 1-4 | 1-3 | | 4-0 | 0-2 | 1-3 | | | 0-4 | | 3-0 | 5-3 | 3-2 | 2-0 | |
12 | Jastrząb Żeliszew | 2-3 | 1-4 | 3-1 | 3-3 | 1-5 | 2-3 | | 3-2 | | | 2-0 | | | 1-2 | 0-0 | |
13 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | | 2-4 | 2-2 | 1-4 | 4-4 | 6-3 | 0-1 | | | 0-3 | | 1-4 | | 6-0 | 4-4 | |
14 | Czarni Węgrów | 2-3 | | 2-3 | | 2-2 | 0-5 | 2-0 | 0-4 | 0-2 | | | 4-1 | | | 2-2 | 4-0 |
15 | Promnik Gończyce | | | 0-2 | | 1-3 | 2-2 | 4-2 | 4-3 | 1-2 | 1-2 | | 0-3* | | 1-1 | | 2-3 |
16 | Kolektyw Oleśnica | 1-2 | 1-2 | | 1-2 | 0-4 | | | 2-1 | | 2-4 | 2-5 | 0-3 | 2-3 | | | |
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
|
Promnik Gończyce |
0-3 |
Jastrząb Żeliszew |
13 sierpnia, 17:00 |
(wo) |
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik |
Orzeł Unin |
1-7 |
Pogoń II Siedlce |
13 sierpnia, 15:00 |
Czarni Węgrów |
2-2 |
ŁDK Łosice |
13 sierpnia, 17:00 |
Kolektyw Oleśnica |
1-2 |
ULKS Gołąbek |
12 sierpnia, 12:30 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
0-3 |
Zryw Sobolew |
13 sierpnia, 16:00 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
0-0 |
Wektra Zbuczyn |
12 sierpnia, 17:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2-2 |
Fenix Siennica |
12 sierpnia, 12:00 |
Sęp Żelechów |
2-4 |
Hutnik Huta Czechy |
12 sierpnia, 11:00 |
Kolejka 2 - 19-20 sierpnia
|
Jastrząb Żeliszew |
2-0 |
Hutnik Huta Czechy |
20 sierpnia, 11:00 |
Fenix Siennica |
2-2 |
Sęp Żelechów |
20 sierpnia, 12:00 |
Wektra Zbuczyn |
5-2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
19 sierpnia, 12:00 |
Zryw Sobolew |
4-4 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
20 sierpnia, 15:00 |
ULKS Gołąbek |
2-3 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
20 sierpnia, 16:00 |
ŁDK Łosice |
3-1 |
Kolektyw Oleśnica |
20 sierpnia, 16:00 |
Pogoń II Siedlce |
12-0 |
Czarni Węgrów |
20 sierpnia, 11:00 |
Promnik Gończyce |
4-3 |
Orzeł Unin |
20 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 26-27 sierpnia
|
Orzeł Unin |
1-0 |
Jastrząb Żeliszew |
26 sierpnia, 17:00 |
Czarni Węgrów |
2-2 |
Promnik Gończyce |
27 sierpnia, 17:00 |
Kolektyw Oleśnica |
1-2 |
Pogoń II Siedlce |
26 sierpnia, 18:00 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
0-2 |
ŁDK Łosice |
26 sierpnia, 16:00 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
2-3 |
ULKS Gołąbek |
26 sierpnia, 11:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
6-3 |
Zryw Sobolew |
27 sierpnia, 15:00 |
Sęp Żelechów |
3-5 |
Wektra Zbuczyn |
26 sierpnia, 11:00 |
Hutnik Huta Czechy |
1-3 |
Fenix Siennica |
27 sierpnia, 15:30 |
w Trąbkach |
Kolejka 4 - 2-3 września
|
Jastrząb Żeliszew |
3-1 |
Fenix Siennica |
2 września, 16:00 |
Wektra Zbuczyn |
2-0 |
Hutnik Huta Czechy |
2 września, 16:00 |
Zryw Sobolew |
2-1 |
Sęp Żelechów |
3 września, 15:00 |
ULKS Gołąbek |
3-2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 września, 16:00 |
ŁDK Łosice |
2-1 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
3 września, 17:00 |
Pogoń II Siedlce |
7-0 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
3 września, 11:00 |
Promnik Gończyce |
2-3 |
Kolektyw Oleśnica |
1 września, 19:00 |
w Oleśnicy; Promnik gospodarzem |
Orzeł Unin |
4-1 |
Czarni Węgrów |
2 września, 17:00 |
Kolejka 5 - 9-10 września
|
Czarni Węgrów |
4-1 |
Jastrząb Żeliszew |
10 września, 16:30 |
Kolektyw Oleśnica |
2-1 |
Orzeł Unin |
9 września, 16:30 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
2-0 |
Promnik Gończyce |
10 września, 16:30 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
0-4 |
Pogoń II Siedlce |
9 września, 17:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
4-4 |
ŁDK Łosice |
10 września, 15:00 |
Sęp Żelechów |
1-3 |
ULKS Gołąbek |
10 września, 16:00 |
Hutnik Huta Czechy |
0-2 |
Zryw Sobolew |
9 września, 11:00 |
w Trąbkach |
Fenix Siennica |
2-1 |
Wektra Zbuczyn |
10 września, 16:00 |
Kolejka 6 - 16-17 września
|
Jastrząb Żeliszew |
1-4 |
Wektra Zbuczyn |
17 września, 17:00 |
Zryw Sobolew |
0-1 |
Fenix Siennica |
17 września, 15:00 |
ULKS Gołąbek |
7-1 |
Hutnik Huta Czechy |
16 września, 11:00 |
ŁDK Łosice |
4-1 |
Sęp Żelechów |
16 września, 11:00 |
Pogoń II Siedlce |
3-0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
17 września, 11:00 |
(wo) |
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz |
Promnik Gończyce |
1-2 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
17 września, 16:30 |
Orzeł Unin |
5-0 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
16 września, 16:30 |
Czarni Węgrów |
4-0 |
Kolektyw Oleśnica |
17 września, 16:00 |
Kolejka 7 - 23-24 września
|
Kolektyw Oleśnica |
0-3 |
Jastrząb Żeliszew |
23 września, 16:00 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
3-0 |
Czarni Węgrów |
23 września, 16:00 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
2-0 |
Orzeł Unin |
24 września, 16:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
4-4 |
Promnik Gończyce |
24 września, 15:00 |
Sęp Żelechów |
0-4 |
Pogoń II Siedlce |
23 września, 16:00 |
Hutnik Huta Czechy |
4-0 |
ŁDK Łosice |
20 września, 16:00 |
w Trąbkach |
Fenix Siennica |
5-1 |
ULKS Gołąbek |
24 września, 12:00 |
Wektra Zbuczyn |
3-1 |
Zryw Sobolew |
24 września, 16:00 |
Kolejka 8 - 30 września-1 października
|
Jastrząb Żeliszew |
2-3 |
Zryw Sobolew |
1 października, 11:00 |
ULKS Gołąbek |
0-5 |
Wektra Zbuczyn |
30 września, 16:00 |
ŁDK Łosice |
2-2 |
Fenix Siennica |
1 października, 16:00 |
Pogoń II Siedlce |
2-2 |
Hutnik Huta Czechy |
1 października, 11:00 |
Promnik Gończyce |
4-2 |
Sęp Żelechów |
1 października, 16:00 |
Orzeł Unin |
1-4 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
30 września, 16:00 |
Czarni Węgrów |
0-2 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
1 października, 12:00 |
Kolektyw Oleśnica |
2-4 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
30 września, 16:00 |
Kolejka 9 - 7-8 października
|
Podlasie II Sokołów Podlaski |
3-1 |
Jastrząb Żeliszew |
8 października, 15:30 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
3-1 |
Kolektyw Oleśnica |
8 października, 15:30 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
6-0 |
Czarni Węgrów |
8 października, 15:00 |
Sęp Żelechów |
3-1 |
Orzeł Unin |
8 października, 15:00 |
Hutnik Huta Czechy |
2-0 |
Promnik Gończyce |
8 października, 15:30 |
w Trąbkach |
Fenix Siennica |
2-1 |
Pogoń II Siedlce |
7 października, 15:30 |
Wektra Zbuczyn |
1-0 |
ŁDK Łosice |
7 października, 15:30 |
Zryw Sobolew |
1-2 |
ULKS Gołąbek |
8 października, 15:00 |
Kolejka 10 - 14-15 października
|
Jastrząb Żeliszew |
3-3 |
ULKS Gołąbek |
15 października, 15:00 |
ŁDK Łosice |
1-2 |
Zryw Sobolew |
14 października, 15:30 |
Pogoń II Siedlce |
1-2 |
Wektra Zbuczyn |
15 października, 11:00 |
Promnik Gończyce |
0-2 |
Fenix Siennica |
14 października, 11:00 |
Orzeł Unin |
2-5 |
Hutnik Huta Czechy |
14 października, 14:00 |
Czarni Węgrów |
2-0 |
Sęp Żelechów |
15 października, 15:00 |
Kolektyw Oleśnica |
2-3 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
14 października, 15:30 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
1-5 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
15 października, 15:30 |
Kolejka 11 - 21-22 października
|
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
2-0 |
Jastrząb Żeliszew |
22 października, 15:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
0-3 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
26 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Jadowie |
Sęp Żelechów |
7-3 |
Kolektyw Oleśnica |
22 października, 15:00 |
Hutnik Huta Czechy |
3-2 |
Czarni Węgrów |
22 października, 12:00 |
w Trąbkach |
Fenix Siennica |
7-3 |
Orzeł Unin |
22 października, 12:00 |
Wektra Zbuczyn |
6-0 |
Promnik Gończyce |
21 października, 15:00 |
Zryw Sobolew |
3-8 |
Pogoń II Siedlce |
22 października, 15:00 |
ULKS Gołąbek |
4-4 |
ŁDK Łosice |
21 października, 12:00 |
Kolejka 12 - 28-29 października
|
Jastrząb Żeliszew |
1-5 |
ŁDK Łosice |
29 października, 11:00 |
Pogoń II Siedlce |
2-0 |
ULKS Gołąbek |
29 października, 11:00 |
Promnik Gończyce |
2-2 |
Zryw Sobolew |
29 października, 13:00 |
Orzeł Unin |
3-1 |
Wektra Zbuczyn |
28 października, 13:00 |
Czarni Węgrów |
2-3 |
Fenix Siennica |
29 października, 13:30 |
Kolektyw Oleśnica |
2-5 |
Hutnik Huta Czechy |
29 października, 13:30 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
0-2 |
Sęp Żelechów |
29 października, 13:30 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
0-2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
28 października, 14:00 |
Kolejka 13 - 4-5 listopada
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1-4 |
Jastrząb Żeliszew |
5 listopada, 13:30 |
Sęp Żelechów |
3-0 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
5 listopada, 13:30 |
Hutnik Huta Czechy |
0-4 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
4 listopada, 13:00 |
w Trąbkach |
Fenix Siennica |
7-0 |
Kolektyw Oleśnica |
5 listopada, 12:00 |
Wektra Zbuczyn |
1-1 |
Czarni Węgrów |
4 listopada, 13:30 |
Zryw Sobolew |
1-4 |
Orzeł Unin |
5 listopada, 13:00 |
w Gończycach |
ULKS Gołąbek |
2-0 |
Promnik Gończyce |
5 listopada, 13:00 |
ŁDK Łosice |
0-2 |
Pogoń II Siedlce |
4 listopada, 13:30 |
Kolejka 14 - 11-12 listopada
|
Jastrząb Żeliszew |
2-3 |
Pogoń II Siedlce |
12 listopada, 13:00 |
Promnik Gończyce |
1-3 |
ŁDK Łosice |
12 listopada, 13:00 |
Orzeł Unin |
3-0 |
ULKS Gołąbek |
11 listopada, 13:00 |
(wo) |
na boisku 1-0 |
Czarni Węgrów |
0-5 |
Zryw Sobolew |
12 listopada, 13:00 |
w Jadowie |
Kolektyw Oleśnica |
1-2 |
Wektra Zbuczyn |
12 listopada, 13:00 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
0-3 |
Fenix Siennica |
12 listopada, 13:00 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
3-1 |
Hutnik Huta Czechy |
11 listopada, 13:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
0-1 |
Sęp Żelechów |
12 listopada, 13:00 |
Kolejka 15 - 18-19 listopada
|
Sęp Żelechów |
8-1 |
Jastrząb Żeliszew |
26 listopada, 12:00 |
w pierwotnym terminie w Żelechowie (19 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Gończycach |
Hutnik Huta Czechy |
5-3 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
10 marca, 11:00 |
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) w Trąbkach odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Garwolinie |
Fenix Siennica |
4-3 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
25 listopada, 13:30 |
w pierwotnym terminie w Siennicy (18 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Mińsku Mazowieckim |
Wektra Zbuczyn |
4-3 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
18 listopada, 12:00 |
w Siedlcach; na bocznym boisku stadionu ROSRRiT |
Zryw Sobolew |
6-0 |
Kolektyw Oleśnica |
19 listopada, 13:00 |
w Gończycach |
ULKS Gołąbek |
4-0 |
Czarni Węgrów |
10 marca, 14:15 |
w pierwotnym terminie (19 listopada, 12:00) w Gołąbku odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Siedlcach; na bocznym boisku stadionu ROSRRiT |
ŁDK Łosice |
1-1 |
Orzeł Unin |
26 listopada, 12:15 |
w pierwotnym terminie w Łosicach (18 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Siedlcach; na bocznym boisku stadionu ROSRRiT |
Pogoń II Siedlce |
8-0 |
Promnik Gończyce |
19 listopada, 11:00 |
Kolejka 16 - 16-17 marca
|
Jastrząb Żeliszew |
0-0 |
Promnik Gończyce |
17 marca, 11:00 |
Pogoń II Siedlce |
3-1 |
Orzeł Unin |
17 marca, 17:00 |
ŁDK Łosice |
4-0 |
Czarni Węgrów |
17 marca, 15:00 |
ULKS Gołąbek |
4-1 |
Kolektyw Oleśnica |
17 marca, 14:00 |
Zryw Sobolew |
3-2 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
16 marca, 15:00 |
w Gończycach |
Wektra Zbuczyn |
3-0 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
17 marca, 15:00 |
w Siedlcach; na bocznym boisku stadionu ROSRRiT |
Fenix Siennica |
3-2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
17 marca, 11:30 |
w Mińsku Mazowieckim |
Hutnik Huta Czechy |
1-3 |
Sęp Żelechów |
16 marca, 15:00 |
w Trąbkach |
Kolejka 17 - 23-24 marca
|
Hutnik Huta Czechy |
3-0 |
Jastrząb Żeliszew |
23 marca, 15:00 |
w Trąbkach |
Sęp Żelechów |
1-3 |
Fenix Siennica |
24 marca, 14:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2-4 |
Wektra Zbuczyn |
23 marca, 15:30 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
0-0 |
Zryw Sobolew |
24 marca, 15:00 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
2-5 |
ULKS Gołąbek |
24 marca, 15:30 |
Kolektyw Oleśnica |
0-4 |
ŁDK Łosice |
24 marca, 15:30 |
Czarni Węgrów |
2-3 |
Pogoń II Siedlce |
24 marca, 15:30 |
Orzeł Unin |
2-2 |
Promnik Gończyce |
23 marca, 18:00 |
Kolejka 18 - 30 marca
|
Jastrząb Żeliszew |
3-2 |
Orzeł Unin |
30 marca, 11:00 |
Promnik Gończyce |
1-1 |
Czarni Węgrów |
30 marca, 14:00 |
Pogoń II Siedlce |
6-0 |
Kolektyw Oleśnica |
27 marca, 19:30 |
ŁDK Łosice |
1-1 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
30 marca, 11:00 |
ULKS Gołąbek |
4-1 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
30 marca, 11:00 |
Zryw Sobolew |
1-2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
27 marca, 19:00 |
w Gończycach |
Wektra Zbuczyn |
6-1 |
Sęp Żelechów |
30 marca, 12:00 |
Fenix Siennica |
1-0 |
Hutnik Huta Czechy |
30 marca, 11:00 |
Kolejka 19 - 6-7 kwietnia
|
Fenix Siennica |
1-1 |
Jastrząb Żeliszew |
6 kwietnia, 16:30 |
Hutnik Huta Czechy |
1-4 |
Wektra Zbuczyn |
6 kwietnia, 16:00 |
w Trąbkach |
Sęp Żelechów |
1-1 |
Zryw Sobolew |
7 kwietnia, 16:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1-4 |
ULKS Gołąbek |
7 kwietnia, 16:30 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
1-1 |
ŁDK Łosice |
7 kwietnia, 16:00 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
1-4 |
Pogoń II Siedlce |
6 kwietnia, 16:30 |
Kolektyw Oleśnica |
- |
Promnik Gończyce |
15 maja, 19:00 |
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany |
Czarni Węgrów |
0-4 |
Orzeł Unin |
7 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 20 - 13-14 kwietnia
|
Jastrząb Żeliszew |
1-2 |
Czarni Węgrów |
14 kwietnia, 13:30 |
Orzeł Unin |
3-1 |
Kolektyw Oleśnica |
13 kwietnia, 13:00 |
Promnik Gończyce |
1-2 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
13 kwietnia, 16:00 |
Pogoń II Siedlce |
2-0 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
14 kwietnia, 11:00 |
ŁDK Łosice |
8-0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
14 kwietnia, 13:00 |
ULKS Gołąbek |
1-2 |
Sęp Żelechów |
14 kwietnia, 12:00 |
Zryw Sobolew |
2-1 |
Hutnik Huta Czechy |
14 kwietnia, 13:00 |
Wektra Zbuczyn |
4-1 |
Fenix Siennica |
14 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 21 - 20-21 kwietnia
|
Wektra Zbuczyn |
- |
Jastrząb Żeliszew |
20 kwietnia, 15:00 |
Fenix Siennica |
- |
Zryw Sobolew |
20 kwietnia, 16:30 |
Hutnik Huta Czechy |
- |
ULKS Gołąbek |
20 kwietnia, 16:00 |
Sęp Żelechów |
- |
ŁDK Łosice |
20 kwietnia, 17:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
- |
Pogoń II Siedlce |
21 kwietnia, 17:00 |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
- |
Promnik Gończyce |
21 kwietnia, 16:00 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
- |
Orzeł Unin |
21 kwietnia, 17:00 |
Kolektyw Oleśnica |
- |
Czarni Węgrów |
20 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 22 - 27-28 kwietnia
|
Jastrząb Żeliszew |
- |
Kolektyw Oleśnica |
|
Czarni Węgrów |
- |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
|
Orzeł Unin |
- |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
|
Promnik Gończyce |
- |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Sęp Żelechów |
|
ŁDK Łosice |
- |
Hutnik Huta Czechy |
|
ULKS Gołąbek |
- |
Fenix Siennica |
|
Zryw Sobolew |
- |
Wektra Zbuczyn |
|
Kolejka 23 - 4-5 maja
|
Zryw Sobolew |
- |
Jastrząb Żeliszew |
|
Wektra Zbuczyn |
- |
ULKS Gołąbek |
|
Fenix Siennica |
- |
ŁDK Łosice |
|
Hutnik Huta Czechy |
- |
Pogoń II Siedlce |
|
Sęp Żelechów |
- |
Promnik Gończyce |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
- |
Orzeł Unin |
|
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
- |
Czarni Węgrów |
|
Podlasie II Sokołów Podlaski |
- |
Kolektyw Oleśnica |
|
Kolejka 24 - 11-12 maja
|
Jastrząb Żeliszew |
- |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
|
Kolektyw Oleśnica |
- |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
|
Czarni Węgrów |
- |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
Orzeł Unin |
- |
Sęp Żelechów |
|
Promnik Gończyce |
- |
Hutnik Huta Czechy |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Fenix Siennica |
|
ŁDK Łosice |
- |
Wektra Zbuczyn |
|
ULKS Gołąbek |
- |
Zryw Sobolew |
|
Kolejka 25 - 18-19 maja
|
ULKS Gołąbek |
- |
Jastrząb Żeliszew |
|
Zryw Sobolew |
- |
ŁDK Łosice |
|
Wektra Zbuczyn |
- |
Pogoń II Siedlce |
|
Fenix Siennica |
- |
Promnik Gończyce |
|
Hutnik Huta Czechy |
- |
Orzeł Unin |
|
Sęp Żelechów |
- |
Czarni Węgrów |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
- |
Kolektyw Oleśnica |
|
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
- |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
|
Kolejka 26 - 25-26 maja
|
Jastrząb Żeliszew |
- |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
|
Podlasie II Sokołów Podlaski |
- |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
Kolektyw Oleśnica |
- |
Sęp Żelechów |
|
Czarni Węgrów |
- |
Hutnik Huta Czechy |
|
Orzeł Unin |
- |
Fenix Siennica |
|
Promnik Gończyce |
- |
Wektra Zbuczyn |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Zryw Sobolew |
|
ŁDK Łosice |
- |
ULKS Gołąbek |
|
Kolejka 27 - 1-2 czerwca
|
ŁDK Łosice |
- |
Jastrząb Żeliszew |
|
ULKS Gołąbek |
- |
Pogoń II Siedlce |
|
Zryw Sobolew |
- |
Promnik Gończyce |
|
Wektra Zbuczyn |
- |
Orzeł Unin |
|
Fenix Siennica |
- |
Czarni Węgrów |
|
Hutnik Huta Czechy |
- |
Kolektyw Oleśnica |
|
Sęp Żelechów |
- |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
- |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
|
Kolejka 28 - 8-9 czerwca
|
Jastrząb Żeliszew |
- |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
- |
Sęp Żelechów |
|
Podlasie II Sokołów Podlaski |
- |
Hutnik Huta Czechy |
|
Kolektyw Oleśnica |
- |
Fenix Siennica |
|
Czarni Węgrów |
- |
Wektra Zbuczyn |
|
Orzeł Unin |
- |
Zryw Sobolew |
|
Promnik Gończyce |
- |
ULKS Gołąbek |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
ŁDK Łosice |
|
Kolejka 29 - 15-16 czerwca
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Jastrząb Żeliszew |
|
ŁDK Łosice |
- |
Promnik Gończyce |
|
ULKS Gołąbek |
- |
Orzeł Unin |
|
Zryw Sobolew |
- |
Czarni Węgrów |
|
Wektra Zbuczyn |
- |
Kolektyw Oleśnica |
|
Fenix Siennica |
- |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
|
Hutnik Huta Czechy |
- |
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
|
Sęp Żelechów |
- |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
Kolejka 30 - 22-23 czerwca
|
Jastrząb Żeliszew |
- |
Sęp Żelechów |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
- |
Hutnik Huta Czechy |
|
MKS Małkinia (Małkinia Górna) |
- |
Fenix Siennica |
|
Podlasie II Sokołów Podlaski |
- |
Wektra Zbuczyn |
|
Kolektyw Oleśnica |
- |
Zryw Sobolew |
|
Czarni Węgrów |
- |
ULKS Gołąbek |
|
Orzeł Unin |
- |
ŁDK Łosice |
|
Promnik Gończyce |
- |
Pogoń II Siedlce |
|
Autor: Paweł Mogielnicki
|
|
|