zdjpog

W meczu 28. kolejki III ligi grupy łódzko-mazowieckiej Pogoń II Siedlce pokonała na własnym boisku Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-1. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Paweł Drażba, Michał Ogrodnik oraz dwie Piotr Krawczyk.

Pierwszy strzał w meczu oddali goście, ale Gregorowicz nie przymierzył zbyt celnie i piłka poszybowała ponad poprzeczką. Chwilę później bramce Krupy zagrozili biało-niebiescy, jednak bramkarz z Grodziska poradził sobie z uderzeniami Piotra Krawczyka oraz Ogrodnika. W 19 minucie meczu na prowadzenie wyszli podopieczni Tomasza Matuszewskiego po bardzo ładnym strzale Gregorowicza. W kolejnych minutach Pogoń II dążyła do wyrównania, natomiast Pogoń Grodzisk czekała na okazje do kontrataku, żeby podwyższyć na 2-0. W 40 minucie spotkanie kolejną akcję przeprowadzili gospodarze. Tomalski dograł piłkę w pole karne, do której doszedł Ogrodnik. Jego strzał obronił Krupa, jednak przy dobitce Drażby był już bezradny i biało-niebiescy wyrównali na 1-1. Przed przerwą więcej bramek już nie padło i pierwsze 45 minut zakończyło się remisem.

Od początku drugiej części gry inicjatywę przejął zespół rezerw Pogoni. W 53 minucie dobra gra podopiecznych Marcina Tomaszewskiego przyniosła efekt. Wówczas bardzo ładną akcją zakończoną skutecznym strzałem zakończył Ogrodnik. Po tej bramce biało-niebiescy próbowali pójść za ciosem, ale strzał Piotra Krawczyka z 57 minuty był niecelny. W kolejnym fragmencie spotkania gra się wyrównała. Obie drużyny szukały swojej szansy, ale brakowało skuteczności. W 76 minucie kolejną skuteczną akcje przeprowadzili gospodarze, a tym razem bramkarza z Grodziska pokonał Piotr Krawczyk. Pogoń II po tej bramce  dalej atakował i w 87 minucie swoją drugą bramkę w meczu zdobył Piotr Krawczyk i tym samym ustalił wynik na 4-1.

Pogoń II Siedlce- Pogoń Grodzisk Maz. 4-1 ( 1-1 )