Kosior

6 maja w środę Pogoń II Siedlce, w meczu 28. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej, podejmie na własnym boisku zespół Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Początek spotkania o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Jana Pawła II 6.

 

 

Pogoń Grodzisk Maz w dotychczasowych 27 meczach zgromadził na swoim koncie 36 punktów i plasuje się na 10. pozycji w ligowej tabeli. W przerwie zimowej do ekipy prowadzonej przez Tomasza Matuszewskiego dołączyło dwóch zawodników siedleckiej Pogoni Maciej Tataj oraz Sebastian Olczak. Na pewno zechcą oni pokazać się z jak najlepszej strony przed siedlecką publicznością i pomóc swojemu zespołowi w wywalczeniu 3 punktów. Ponadto piłkarze Pogoni Grodzisk przystąpią do tego spotkania bardzo wypoczęci, ponieważ w weekend nie musieli walczyć o punkty na boisku, gdyż zdobyli je wygrywając walkowerem z ekipą GKP Targówek, który po rundzie jesiennej wycofał się z rozgrywek.

 

Pogoń II Siedlce jak na razie zdobyła 32 punkty i zajmuje 14. lokatę w lidze. Podopieczni Marcina Tomaszewskiego są w bardzo dobrej formie. Biało-niebiescy zwyciężyli w dwóch ostatnich meczach i zamierzają kontynuować tę zwycięską passę w nadchodzącym pojedynku. Co więcej zespół z Grodziska Mazowieckiego udało się już pokonać w rundzie jesiennej, kiedy to rezerwy wygrały 2-1. Tak więc wszyscy w siedleckim zespole przystąpią do środowego starcia pełni nadziei, iż uda się wywalczyć komplet punktów.