zdjpog

W rundzie jesiennej Pogoń Siedlce zremisowała z Olimpią Grudziądz 1:1. Robert Szczot otworzył wynik spotkania, a gola na wagę punktu dla Pogoni zdobył Adrian Dziubiński.

Pierwsza połowa odznaczała się dominacją przyjezdnych, którzy od dwudziestej siódmej minuty prowadzili w spotkaniu po akcji duetu Rogalski – Szczot. Gospodarze próbowali odpowiedzieć jeszcze przed przerwą, ale szanse Wójcika i Drażby nie były wykorzystane. Dopiero w drugiej odsłonie stały fragment gry przyniósł skuteczne uderzenie Adriana Dziubińskiego. Po zdobytej bramce Pogoń poszła za ciosem i stworzyła sobie kilka sytuacji strzeleckich, jednak nie udało się pokonać po raz drugi golkipera Olimpii.