ball

Pogoń II Siedlce, w swoim ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej III ligi grupy łódzko-mazowieckiej, zremisowała 1-1 z ekipą Orlęta Radzyń Podlaski. Jedyną bramkę dla biało-niebieskich w tym spotkaniu zdobył Hubert Tomalski.

Orlęta na co dzień występują w III lidze w grupie lubelsko-podkarpackiej i po rundzie jesiennej zajmują w niej 11. pozycję. Ponadto obie drużyny już raz zmierzyły się w tym okresie przygotowawczym. Miało to miejsce 31 stycznia, a mecz zakończył się wówczas triumfem Orląt aż 4-0.

Od początku spotkania podopieczni Marcina Tomaszewskiego zaatakowali, co przyniosło skutek w 7 minucie w postaci bramki autorstwa Huberta Tomalskiego. Po tym trafieniu rezerw Orlęta chciały jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Okazja ku temu nadarzyła się w 21 minucie, którą pewnym strzałem obok bramkarza siedlczan wykorzystał Tomasz Ryczek. Chwilę później kolejną sytuację mieli goście. Sędzia podyktował rzut wolny pośredni dla Orląt w polu karnym biało-niebieskich, ale samo uderzenie ze stałego fragmentu gry było nieudane. Do przerwy mimo kilku prób z jednej i z drugiej strony więcej bramek już nie padło. W drugiej części spotkania toczyła się niezwykle wyrównana gra. Obie ekipy miały niezłe okazje do zdobycia gola, ale zawodnikom brakowało skuteczności. Ostatecznie w drugich 45. minutach nie padły żadne bramki i spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Pogoń II Siedlce- Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 (1 -1 )