ball

W niedzielę swoje kolejne spotkanie sparingowe rozegrała Pogoń II Siedlce. Rywalem rezerw była ekipa Olimpii Zambrów. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 1-0.

Olimpia Zambrów na co dzień występuje w III lidze w grupie podlasko-warmińsko-mazurskiej i po 19. ligowych kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Od pierwszej minuty spotkania było widać, iż Olimpia to bardzo solidna i dobrze zorganizowana drużyna. Na boisku toczyła się niezwykle wyrównana walka i obie ekipy szukały swojej okazji do zdobycia gola. Jednak w pierwszej połowie mimo okazji jednej i drugiej drużyny zabrakło skuteczności oraz szczęścia. Tak więc po pierwszych 45 minutach był bezbramkowy remis.

Od początku drugiej części gry obraz meczu nie uległ zmianie. Obie ekipy chciały wyjść na prowadzenie. Dla gości okazja ku temu nadarzyła się w 56 minucie spotkania, a bezbłędnie wykorzystał ją Michał Twardowski. W kolejnych minutach podopieczni Marcina Tomaszewskiego próbowali doprowadzić do wyrównania, ale ataki biało-niebieskich były nieskuteczne. Do końca meczu Pogoniści nie poddawali się, ale nie zdołali zmienić niekorzystnego rezultatu i spotkanie zakończyło się trumfem rezerw 1-0.

Pogoń II Siedlce-Olimpia Zambrów 0-1 (0-0)