boisko

W środę wieczorem spotkanie sparingowe rozegrała drużyna Pogoni  II Siedlce. Rywalem rezerw w tym meczu była ekipa Podlasie Sokołów Podlaski. Spotkanie zakończyło się triumfem podopiecznych Marcina Tomaszewskiego 5-3.

Pogoń II Siedlce od początku meczu grała bardzo ofensywnie, spychając rywali do głębokiej defensywy. Już w 5 minucie wynik meczu otworzył, powracający po ostatnim urazie, Bartosz Kaszubowski. Po strzelonej bramce Pogoniści nie poszli jednak za ciosem, ale w ich szeregi wkradło się rozluźnienie. Udało się to wykorzystać ekipie gości. Po akcji w 15 minucie i samobójczym trafieniu Mateusza Stecia , Podlasie doprowadziło do remisu. Dzięki tej bramce goście nabrali pewności siebie i ponownie zaatakowali, chcąc wyjść na prowadzenie. Osiągnęli swój cel w 25 minucie po bramce autorstwa Mateusza Omieciucha. Ten gol podziałał jak zimny prysznic na podopiecznych Marcina Tomaszewskiego, którzy natychmiast rzucili się do odrabiania strat. Biało-niebieskim udało się to w 37 minucie, gdy swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Kaszubowski. Do przerwy więcej goli nie zdołała zdobyć już żadna z drużyn i po pierwszych 45 minutach był remis 2-2.

Od początku drugiej połowy to zespół rezerw przejął inicjatywę, a Podlasie czekało na okazję do kontrataku. W 56 minucie biało-niebieskim udało się wyjść na prowadzenie po golu Kaszubowskiego, dzięki czemu napastnik Pogoni II skompletował hattricka. Po tym trafieniu rezerwy dalej atakowały i 5 minut później za sprawą bramki Patryka Ciulaka rezerwy wyszły na dwubramkowe prowadzenie. Po tym golu Pogoń II kontrolowała wydarzenia na boisku i w dalszym ciągu stwarzała sobie groźne sytuacje. W 78 minucie po kolejnej akcji biało-niebieskich Rafał Konasiuk podwyższył na 5-2. Mimo kolejnej straconej bramki Podlasie do końca nie złożyło broni i grało niezwykle ambitnie. W 81 minucie trzeciego gola udało się zanotować gościom, a konkretniej Jarczewskiemu. W ostatnich minutach meczu obie drużyny nie zdołały wypracować sobie kolejnych sytuacji i Pogoń II zwyciężyła ostatecznie 5-3.

Pogoń II Siedlce-Podlasie Sokołów Podlaski 5-3 ( 2-2 )