ball

Zawodnicy Pogoni II Siedlce powtórzyły wynik meczu kontrolnego seniorów z Dynamem Brześć, pokonując Wilgę Garwolin 4:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Krawczyk P., Buga, Tomalski oraz Janusiewicz.

Wynik w dwudziestej siódmej minucie otworzył Piotr Krawczyk. Młody napastnik stanął „na jedenastce” i bez najmniejszych problemów ulokował piłkę w siatce. Kilka minut później goście wyrównali stan rywalizacji, gdy na listę strzelców wpisał się Papiernik. Do końca pierwszej połowy siedlczanie nie zdołali po raz drugi stworzyć skutecznej akcji strzeleckiej. W drugiej odsłonie optyczną przewagę przejęli goście, którzy stworzyli sobie cztery stuprocentowe szanse strzeleckie… lecz żadnej nie wykorzystali. Podopieczni Marcina Tomaszewskiego po bramce Sylwestra Bugi dostali „wiatru w żagle”. Pięć minut drugiej połowy okazało się zabójcze dla zespołu Wilgi, bo gospodarze pokonali golkipera z Garwolina aż trzykrotnie. Ostatecznie Pogoń odniosła kolejne wysokie zwycięstwo w meczu kontrolnym.

Dwudziestego piątek lutego siedlczanie rozegrają kolejny sparing z zespołem Miedzanki Miedzna.

Pogoń II Siedlce – Wilga Garwolin (1:1) 4:1

Bramki: Krawczyk, Buga, Tomalski, Janusiewcz – Papiernik

Skład Pogoni: Antoszczuk (85’ Chałupka), Mudent (46’ Nieścieruk), Panufnik (Styczek), Zawadka (46’ Steć), Guzek, Dzięgielewski (46’ Lubkowicz), Krawczyk S. (46’ Janusiewicz), Tomalski, Buga (46’ Ciulak), Dmowski (65’ Buga [80’ Krawczyk S.]), Krawczyk P. (57’ Majczyna)