W środowy wieczór kolejne spotkanie sparingowe rozegrała drużyna Pogoni II Siedlce. Przeciwnikiem biało-niebieskich była ekipa Wektry Zbuczyn. Mecz zakończył się zdecydowanym triumfem rezerw 5-1.

W pierwszej połowie nie padły bramki. Inicjatywa należała do ekipy rezerw, ale goście byli bardzo dobrze zorganizowani w grze obronnej i skutecznie odpierali ataki biało-niebieskich. W drugiej części spotkania podopieczni Marcina Tomaszewskiego zaczęli atakować bardziej zdecydowanie i zepchnęli rywali do jeszcze głębszej defensywy. W efekcie po bramce samobójczej jednego z piłkarzy Wektry Pogoń II wyszła na prowadzenie. Niespełna 4 minuty później było już 2-0 po bramce Mateusza Lubkowicza. Biało-niebiescy nie przestawali jednak atakować. W 63 minucie wynik na 3-0 podwyższył Rafał Konasiuk. Po tym trafieniu Pogoń II ciągle chciała zdobywać kolejne gole. Okazja ku temu nadarzyła się w 69 minucie. Bezbłędnie wykorzystał ją Adrian Zawadka, tym samym podwyższył na 4-0. Następnie na kwadrans przed końcem pojedynku honorową bramkę zdobyli goście, kiedy to Michał Mruz wykorzystał rzut karny. Jednak kilkadziesiąt sekund później odpowiedziały rezerwy. Bramkarza gości pokonał wówczas Łukasz Czarnocki, ustalając wynik meczu na 5-1.

Pogoń II Siedlce- Wektra Zbuczyn 5-1 (0-0)

Bramki:

Pogoń II: bramka samobójcza (50′), Lubkowicz (54′), Konasiuk (63′), Zawadka (69′), Czarnocki (77′)

Wektra: Mruz (76′)