DSC_9152

W niedzielne popołudnie drużyna Pogoni II Siedlce rozegrała kolejne spotkanie sparingowe. Przeciwnikiem biało-niebieskich była ekipa Mazovii Mińsk Mazowiecki. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem rezerw 7-3.

Od początku podopieczni Marcina Tomaszewskiego rozpoczęli bardzo ofensywnie i zepchnęli rywali do głębokiej defensywy. W 1. minucie wynik spotkania otworzył Jonathan Carril. Biało-niebiescy atakowali jednak dalej. W 17 i 19 minucie do bramki rywali trafiał dwukrotnie Michał Ogrodnik. Po tych trzech szybkich ciosach drużyna gości trochę się przebudziła. W efekcie w 24 minucie bramkarza rezerw zaskoczył Michał Bondara. W ostatnim kwadransie pierwszej części gry znów przycisnęła Pogoń II. Efektem tego było dwie bramki Piotra Krawczyka z  33 i 42 minuty, a w między czasie swoje trafienie zaliczył Dawid Dzięgielewski. W drugiej połowie gra zdecydowanie się wyrównała. Co więcej Mazovia zdołała dwukrotnie rozmontować siedlecką defensywę. Najpierw w 71 minucie gola zdobył Herman, a 120 sekund później sposób na zdobycie bramki znalazł Kozakiewicz. Jednak to nie był jeszcze koniec festiwalu strzeleckiego. Na kwadrans przed końcowym gwizdkiem sędziego wynik meczu ustalił Mateusz Lubkowicz.

Pogoń II Siedlce-Mazovia Mińsk Mazowiecki 7-3 ( 6-1 )

Strzelcy:

Pogoń II: Jonathan (1′), Ogrodnik (17′, 19′), Krawczyk (33′, 42′), Dzięgielewski (35′), Lubkowicz (76′)

Mazovia: Bondara (24′), Herman (71′), Kozakiewicz (73′)