boisko

Dziś wieczorem kolejne spotkanie sparingowe rozegrała drużyna Pogoni II Siedlce. Tym razem ekipa rezerw rywalizowała z Jabłonianką Jabłonną Lacką. Mecz zakończył się pewnym triumfem biało-niebieskich 5-0.

Od pierwszego gwizdka sędziego Pogoń II Siedlce przejęła kontrolę nad meczem. W 24 minucie padł pierwszy gol w tym spotkaniu, kiedy to jeden z zawodników gości skierował futbolówkę do własnej bramki. Do przerwy mimo kilku niezłych okazji więcej goli już nie padło. W drugiej części gry dominacja rezerw utrzymała się, czego dowodem były kolejne trafienia podopiecznych Marcina Tomaszewskiego. Bramkarza gości kolejno pokonali Bartosz Kaszubowski, Patryk Ciulak, Mateusz Janusiewicz oraz Kacper Mróz.

Pogoń II Siedlce-Jabłonianka Jabłonna Lacka 5-0 (1-0)

Bramki:

Pogoń II Siedlce: Gol Samobójczy (24′) Kaszubowski (49′), Ciulak (63′),  Janusiewicz (68′), Mróz (69′)