boisko

Dziś po południu odbył się kolejny sparing Pogoni II Siedlce. Przeciwnikiem biało-niebieskich była ekipa Podlasie Biała Podlaska.  Spotkanie zakończyło się triumfem podopiecznych Marcina Tomaszewskiego 4-1.

Już w 3 minucie drużynie rezerw udało się otworzyć wynik,, kiedy to bramkarza gości pewnym uderzeniem pokonał Bartosz Kaszubowski. Do końca pierwszej części spotkania toczyła się wyrównana gra, dużo było walki w środkowej strefie boiska i więcej bramek nie padło. Od początku drugiej połowy Pogoń II kontrolowała wydarzenia na boisku. W końcu w 74 minucie siedlczanom udało się zdobyć drugiego gola. Po bardzo ładnej, szybkiej akcji futbolówkę do siatki z najbliższej odległości wpakował Rafał Konasiuk. 6 minut później wynik pięknym starzałem z 40 metrów na pustą bramkę popisał się Piotr Krawczyk i było już 3-0. Natomiast chwilę później Janusiewicz minął bramkarza gości i podwyższył wynik na 4-0. Zawodnikom z Białej Podlaskiej udało się zdobyć honorową bramkę. Po dośrodkowaniu w pole karne z prawej strony boiska, głową piłkę do własnej siatki skierował Styczek.

Pogoń II Siedlce-Podlasie Biała Podlaska 4-1 (1-0)