wisla

W ramach II kolejki I ligi biało-niebiescy zmierzyli się na wyjeździe z płocką Wisłą. Siedlczanie jak przystało na beniaminka od pierwszych minut grali „na zapalenie płuc”. Choć to zawodnicy Pogoni otworzyli wynik spotkania, nie zdołali jednak utrzymać prowadzenia. Ostatecznie mecz zakończył się wynik remisowym (1:1).

Wiślacy w pierwszej połowie mieli więcej z gry, jednak nie przełożyło się to bezpośrednio na wynik spotkania. Od dwudziestej piątej minuty siedlczanie prowadzili w spotkaniu po tym jak Cezary Demianiuk dopadł piłkę odegraną przez Macieja Tataja i bez najmniejszych problemów ulokował ją w siatce.  Gospodarze błyskawicznie odpowiedzieli i po strzale Burkhardta z dystansu na tablicy widniał remisowy wynik (1:1). W drugiej odsłonie to biało-niebiescy byli bliżej zdobycia zwycięskiego gola, jednak nie udało się już odczarować bramki strzeżonej przez Seweryna Kiełpina.