DSC_0940

Dziś wieczorem Pogoń II Siedlce rozegrała spotkanie sparingowe, w który przeciwnikiem była ekipa Mazovii Mińsk Maz. Mecz zakończył się pewnym triumfem podopiecznych Marcina Tomaszewskiego 5-1.

W pierwszej połowie toczyła się bardzo wyrównana gra. Gościom w 33 minucie meczu udało się wyjść na prowadzenie. Rezerwy tuż przed gwizdkiem kończącym pierwsze 45 minut doprowadziły do wyrównania za sprawą trafienia Dmowskiego. W drugiej części spotkania na placu gry niepodzielnie rządzili siedlczanie. Narzucili oni swój styl gry i zepchnęli rywali do defensywy. Efektem dobrej postawy były kolejne bramki biało-niebieskich. Do siatki Mazovii trafiali kolejno: Mateusz Lubkowicz. Kamil Dmowski, Mateusz Janusiewicz oraz Sylwester Buga.

Pogoń II Siedlce-Mazovia Mińs Maz.5-1 ( 1-1 )