Krystian

Tegoroczne rozgrywki I ligi dobiegają już końca. W najbliższą niedzielę siedlczanie rozegrają ostatni mecz przed przerwą zimową. Biało-niebiescy podejmą na własnym terenie zawodników Wisły Płock. – Wyjdziemy skoncentrowani i zdeterminowani od pierwszej do ostatniej minuty – zapewnia Krystian Wójcik.

Ostatniego spotkania Pogoniści nie mogą zaliczyć do udanych. Chojniczanka zdeklasowała siedlecki zespół, wygrywając aż 5:0.

Mecz w Chojnicach to była kompromitacja. Musimy jak najszybciej zapomnieć o  tym wyjazdowym spotkaniu, podnieść głowy do góry i skupić się tylko i wyłącznie na następnym pojedynku. – powiedział nam siedlecki pomocnik.

Sytuacja w tabeli nie wygląda zbyt kolorowo. Zawodnicy Pogoni muszą zawalczyć o pełną pulę, bo każdy punkt w końcowym rozrachunku może mieć kluczowe znaczenie.

W niedzielę spodziewamy się trudnego spotkania. Wisła to jedna z najlepszych drużyn w tym sezonie i na pewno nie przyjedzie do nas się bronić. Musimy wyjść na ten mecz skoncentrowani i zdeterminowani od pierwszej do ostatniej minuty. – zaznaczył Krystian Wójcik. –Na własnym boisku zawsze chcemy grać o zwycięstwo i z takim nastawieniem wyjdziemy na ten mecz. – dodał ofensor biało-niebieskich.