W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym rezerwy Pogoni zremisowały z występującą w IV lidze Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:1. Bramkę dla podopiecznych Marcina Tomaszewskiego zdobył Daniel Ciechański.

Ekipa gości wyszła na prowadzenie już w 9 minucie spotkania. Piłkarzom z Mińska Mazowieckiego udało się wówczas wykorzystać dośrodkowanie z rzutu rożnego. Później inicjatywę przejęła Pogoń II. W 35 minucie po bardzo ładnej akcji biało-niebiescy doprowadzili do wyrównania. Idealnym podaniem z lewej strony boiska popisał się Łukasz Wójcik, piłka po jego zagraniu trafiła wprost pod nogi Daniela Ciechańskiego, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie. Zdecydowaną przewagę przez większość czasu mieli Pogoniści, natomiast Mazovia próbowała kontratakować. Jednak żadna z akcji zarówno jednej jak i drugiej drużyny nie przyniosła efektu bramkowego.

Pogoń II Siedlce-Mazovia Mińsk Maz 1-1 (1-1)