DSC_5490

MKP Pogoń w kolejnym meczu sparingowym pokonał III-ligową Pilicą Białobrzegi 3:1.

Do meczu z Pilicą Pogoń przystąpiła m.in. bez Macieja Górskiego, który jest chory.

W 8 minucie meczu Pogoniści objęli prowadzenie. Kamil Włodyka obsłużył Miłosza Przybeckiego, a ten w sytuacji sam na sam z Filipem Adamczykiem, dał gospodarzom prowadzenie. Ofensywne ataki gości przyniosły rezultat w 29 minucie. Konrad Paterek ograł Macieja Kołoczka i mocnym strzałem doprowadził do wyrównania.

Po zmianie stron Bartłomiej Niedziela mógł dać gola swojej drużynie, lecz trafił tylko w słupek. Za chwilę Mateusz Piotrowski zgrał piłkę do Marcinho, a ten uderzając z przewrotki zdobył gola. Wynik ustalił w końcówce meczu Cezary Demianiuk, wykorzystując podanie Przemysława Misiaka.

Kolejny sparing Pogoń rozegra w środę 9 lutego o 12:00 w Łodzi z IV-ligowymi rezerwami Widzewa.

Pogoń Siedlce – Pilica Białobrzegi 3:1 (1:1)

Bramki: Miłosz Przybecki 8, Marcinho 56, Cezary Demianiuk 90 – Konrad Paterek 29

Pogoń: 97. Dawid Smug (60, 70. Maksym Wadach) – 11. Wiktor Preuss (72, 24. Przemysław Misiak), 19. Maciej Wichtowski, 6. Mateusz Piotrowski, 98. Maciej Kołoczek (46, 32. Dawid Nojszewski) – 7. Miłosz Przybecki (46, 2. Bartosz Wicenciak), 18. Miguel López (46, 9. Wojciech Trochim), 14. Jakub Sinior (46, 10. Marcin Kozłowski), 27. Kamil Włodyka (72, 21. Dominik Leszczuk), 8. Marcinho – 25. Cezary Demianiuk

Pilica: 33. Filip Adamczyk (46, 1. Oskar Natorski) – 71. Maciej Kencel, 19. Patryk Walasek (46, 8. Wiktor Żurawski), 8. Adrian Karasek, 15. Olaf Uziębło (61, 11. Damian Winiarski) – 7. Konrad Paterek, 13. Marcin Rawski, 6. Bartosz Zawadzki (46, 23. zawodnik testowany), 26. Igor Korczakowski, 11. Damian Winiarski (46,  9. Bartłomiej Niedziela) – 33. Kacper Pankowski (61, 10. Marcin Bykowski)

Żółta kartka: Olaf Uziębło 57

Sędzia: Karol Wójcik (Siedlce)