DSC_5518

O 11:30 rozpocznie się pierwszy trening Pogoni Siedlce w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną.

Zespół opuścili Michał Kwiecień i Bartosz Klebaniuk, którzy powrócili do Pogoni Szczecin. Z kolei wypożyczenie Michała Litwy z Rakowa Częstochowa zostało skrócone. Na pierwszym treningu zabraknie również Eduardsa Visnakovsa i Mohameda Amzila, których kontrakty zostały rozwiązane za porozumieniem stron. W zajęciach nie będzie uczestniczył również Bartosz Rymek i Michał Kobiałka.

W pierwszym treningu weźmie udział Kamil Włodyka. Zawodnik w rundzie jesiennej reprezentował barwy Elany Toruń. Ofensywny pomocnik w 18 meczach obecnego sezonu strzelił 5 goli i zaliczył 10 asyst. Treningi z zespołem Damiana Guzka rozpocznie również środkowy obrońca Kamil Rokosz z KS Kutno oraz defensywny pomocnik Jakub Sinior. Wychowanek Legii Warszawa ma za sobą występy w angielskim Middlesbrough i włoskiej Veronie. W poprzednim sezonie reprezentował barwy Zagłębia Sosnowiec oraz Skry Częstochowa z którą uzyskał awans do pierwszej ligi.

Wśród zawodników testowanych pojawi się dwóch Brazylijczyków – Marcinho z Polonii Warszawa oraz Vinicius, który dotychczas reprezentował barwy Miedzi Legnica.  W zajęciach będzie uczestniczył bramkarz Tomasz Kucz, który dotychczas reprezentował barwy między innymi Polonii Warszawa, Bayeru 04 Leverkusen i słowackiej Dunajskiej Stredy.

Zajęcia z Pogonią Siedlce rozpocznie także wychowanek Paweł Łydkowski, który dotychczas reprezentował KKS Kalisz.