234786562_239369991375442_4106304921536087816_n (1)

Siedlecka Pogoń uległa imienniczce z Grodziska Mazowieckiego 1:2. Jedynego gola dla biało-niebieskich strzelił Miłosz Przybecki.

W barwach MKP Pogoń zabrakło m.in. Macieja Górskiego, który musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Pierwsze minuty lepiej rozgrywali podopieczni Bartosza Tarachulskiego. Swoje szanse miał Marcin Kozłowski, lecz nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Z biegiem czasu gra się wyrównała i również przyjezdni zaczęli śmielej atakować bramkę strzeżoną przez Bartosza Klebaniuka. W 37 minucie grodziszczanie objęli prowadzenie, a gola zdobył Michał Wrzesiński. W 44 minucie, kolejny błąd w defensywie wykorzystali zawodnicy prowadzeni przez Krzysztofa Chrobaka i za sprawą gola Wojciecha Kalinowskiego podwyższyli prowadzenie. Siedlczanie nie powiedzieli w tej części spotkania ostatniego słowa i w doliczonym czasie gry Miłosz Przybecki strzelił kontaktowego gola.

Po zmianie stron niewiele się działo na boisku. Siedlczanie próbowali odmienić losy spotkania, ale brakowało na to sytuacji. Te mieli m.in. Bartosz Rymek i Cezary Demianiuk, lecz zabrakło skuteczności. Goście kończyli mecz w osłabieniu, po drugiej żółtej i ostatecznie czerwonej kartce dla Michała Zimmera. Ostatecznie w derbach Mazowsza zwyciężyła Pogoń… z Grodziska Mazowieckiego.

W Pogoni Grodzisk Mazowiecki zagrali Michał Wrzesiński i Rafał Zembrowski, w przeszłości piłkarze MKP Pogoń.

Kolejne spotkanie Pogoń Siedlce rozegra w niedzielę 26 września o 16:00 na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice.