bilety 18

Trwa sprzedaż biletów na najbliższy domowy mecz Pogoni. W niedzielę 5 lipca o 17:00 siedlczanie zagrają z Widzewem Łódź.

SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZE POGONI SIEDLCE

Zapraszamy kibiców do nabywania biletów w systemie on-line LINK. Sprzedaż biletów on-line będzie prowadzona w dniach 29.06.2020 (poniedziałek) do dnia 03.07.2020 (piątek) do godziny 12.00 lub do wyczerpania miejsc:

Bilety w cenie: 15 zł normalny, 8 zł ulgowy, 1 zł dla dzieci do lat 13.

 

PRZYPOMINAMY ZASADY PIERWSZEGO LOGOWANIA DO SYSTEMU BILETÓW ON-LINE

Osoby, które znajdują się w systemie klubowym sprzedaży biletów (metoda tradycyjna), a nie zakupywali do tej pory biletów on-line, logują się na swoje konto w następujący sposób:

LOGIN: numer PESEL lub e-mail (tylko w przypadku jeśli jest podany w systemie)

HASŁO: pierwszy raz to nazwisko osoby literami DUŻYMI (z polskimi znakami)

Osoby, które nie są zarejestrowane w systemie muszą odbyć proces rejestracji po przez podanie pełnych danych na stronie biletów on-line zgodnie z zasadami pierwszej rejestracji.

Problemy jakie mogą pojawić się przy logowaniu wynikać mogą z niezgodności danych w systemie z aktualnym stanem. W takim przypadku prosimy o aktualizacje danych w systemie sprzedaży biletów – LINK, lub kontakt e-mail: bilety@mkppogonsiedlce.pl

WAŻNE!!! Drodzy Kibice w momencie zakupu biletu prosimy o zaznaczenie w systemie on-line bilet elektroniczny (nie zaznaczamy w systemie „odbiór osobisty w Miejskim Klubie Piłkarskim”), aby móc pobrać bilet w formie PDF. Ponadto prosimy o zainstalowanie najnowszego oprogramowania JAVA do pobierania plików PDF – zalecane Version 8 Update 251 oraz posiadanie aktualnej wersji przeglądarki internetowej.

W razie problemów prosimy zgłaszać je na adres e-mail: bilety@mkppogonsiedlce.pl

W MOMENCIE URUCHOMIENIA SPRZEDAŻY OTWARTEJ BILETÓW ON-LINE, NIE ZAMYKA SIĘ FORMA ZGŁOSZENIA FORMULARZY NA WEJŚCIÓWKI DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH KARNET, JEDNAK OSOBY MUSZĄ LICZYĆ SIĘ Z TYM, ŻE MIEJSCA MOGĄ BYĆ ZAJĘTE.

UWAGA!!! NIE BĘDZIE PROWADZONA SPRZEDAŻ BILETÓW W FORMIE TRADYCYJNEJ ZGODNIE Z ZASADAMI I ETAPU UDOSTĘPNIANIA STADIONÓW PRZEZ PZPN ORAZ ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW.