DSC_3254

Rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały w kolejnym meczu sparingowym z IV-ligowymi Orlętami Łuków 2:3.

Do przerwy Pogoniści przegrywali 1:2, a gola dla biało-niebieskich zdobył Bartosz Kryszczuk. Po zmianie stron siedlczanom udało się wyrównać po skutecznie wykonanym rzucie karnym Sebastiana Bareja, jednak w ostatnich chwilach meczu to łukowianie zdobyli zwycięskiego gola.

W Pogoni wystąpił były zawodnik Orląt Łuków – Maciej Gawinkowski. Z kolei w Orlętach zagrał ex-Pogonista – Rafał Jaworski.

Następny sparing Pogoń II rozegra w sobotę 8 lutego o 14:30 w Siedlcach z Wektrą Zbuczyn.

Pogoń II Siedlce – Orlęta Łuków 2:3 (1:2)

Bramki: Bartosz Kryszczuk 12, Sebastian Barej 60 (k) – Adrian Siemieniuk 20, zawodnik testowany I 33, Eryk Miszta 90

Pogoń II: Albert Posiadała – Jakub Jopek, Igor Łęczycki, Dawid Ardej, Maciej Litwiński – Sebastian Barej, Przemysław Rodak, Dawid Nojszewski, Sebastian Bober, Karol Wszoła – Bartosz Kryszczuk. W II połowie grali także: Kamil Ostrowski – Robert Jóźwiuk, Cezary Bujalski, Maciej Gawinkowski, Daniel Łukaszczyk, Jakub Rzewuski

Orlęta: Dawid Kuźma – Daniel Goławski, Jakub Bulak, Mateusz Sadowski, Rafał Jaworski, Sebastian Sowisz, zawodnik testowany I, Adrian Siemieniuk, Radosław Szustek, zawodnik testowany II, Szymon Łukasiewicz. Grali także: Dominik Dąbrowski, Kacper Ostojski, Jakub Chromiński, Eryk Miszta, Krzysztof Kierych, Damian Soćko, zawodnik testowany III