DSC_2508

Rezerwy Pogoni w ostatnim wyjazdowym spotkaniu w tym roku wygrały w Pułtusku z Nadnarwianką 1:0. Jedynego gola zdobył Sebastian Barej.

Do Pułtuska podopieczni Damiana Guzka wyjechali wzmocnieni pięcioma zawodnikami z szerokiej kadry II-ligowca.

W pierwszej połowie lepiej prezentowali się Pogoniści i zasłużenie objęli prowadzenie. Sebastian Barej minął obrońcę na prawym skrzydle, dośrodkowywał… i po nodze obrońcy oraz nieporadności golkipera gospodarzy piłka trafiła do siatki. Szansę na gola miał również Artur Balicki, który ograł kilku rywali i z ostrego kąta trafił wprost w golkipera. W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana. Nadnarwianka zagrażała Pogonistom po stałych fragmentach, lecz klarownej sytuacji gospodarze nie stworzyli. Ze strony Pogoni okazję na podwyższenie mieli Sebastian Bober i Balicki, lecz zabrakło skuteczności.

Następne, a zarazem kończące rundę jesienną spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 17 listopada o 16:00 w Siedlcach z Koroną Ostrołęka.