66442153_2316563448379184_2703354120927969280_n

Rezerwy Pogoni w swoim pierwszym meczu sparingowym wygrały z beniaminkiem siedleckiej ligi okręgowej Jastrzębiem Żeliszew 9:1.

W meczu zagrali m.in. Sebastian Bober i Dominik Barciak, którzy uczestniczą w zajęciach pierwszej drużyny. Szansę otrzymał junior z rocznika 2005 – bramkarz Tymoteusz Grochowski.

Mecz przebiegał pod kontrolą Pogonistów. Podopieczni Damiana Guzka rozstrzelali Jastrzębia 9:1, a najwięcej bramek strzelili Sebastian Bober i Michał Filipek (po dwie).

Następne sparingi siedlczanie rozegrają 20 lipca z a-klasowym Sępem Żelechów i V-ligowym Orłem Unin.

Pogoń II Siedlce – Jastrząb Żeliszew 9:1 (4:1)

Bramki dla Pogoni II: Dominik Barciak, Patryk Skrzypek, Sebastian Bober (dwie), Gracjan Sadokierski, Michał Filipek (dwie), Maciej Litwiński, Bartosz Kryszczuk

Pogoń II: (I połowa) Tymoteusz Grochowski – Igor Łęczycki, Aleksander Woźnica, Maciej Litwiński, Michał Markiewicz, Przemysław Rodak, Mateusz Karczmarski, Sebastian Bober, Sebastian Barej, Dominik Barciak, Patryk Skrzypek. (II połowa) Albert Posiadała – Michał Markiewicz, Aleksander Woźnica, Mateusz Karczmarski, Robert Jóźwiuk, Igor Łęczycki, Kacper Bojanczuk, Gracjan Sadokierski, Mateusz Jarkowski, Bartosz Kryszczuk, Michał Filipek