DSC_8764

Rezerwy Pogoni przegrały z Drukarzem Warszawa 1:2. Honorową bramkę dla siedlczan zdobył Paweł Łydkowski.

Pogoń II w meczu z Drukarzem wzmocnili: Dariusz Brągiel, Paweł Łydkowski, Rafał Misztal, Sebastian Pociecha i Kacper Szymankiewicz.

Początek meczu był dla Pogoni, jednak w 13 minucie to goście objęli prowadzenie. Krystian Kij uderzył wprost w Rafała Misztala, piłka odbiła się od golkipera z Siedlec i po zamieszaniu wpadła do siatki. Po zdobytym golu Drukarz opanował sytuację na boisku i do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć dobrą okazję na to miał Patryk Skrzypek, który uderzył nad bramką. W drugiej części spotkania gra wyglądała ponownie i w 61 minucie wejście smoka zaliczył rezerwowy gości Filip Dębek, który podwyższył prowadzenie. Chwilę wcześniej sytuację dla Pogoni zmarnował Michał Filipek. Pogoń zdołała zdobyć gola dopiero w doliczonym czasie gry, kiedy to piłkę z praktycznie połowy boiska dośrodkowywał Paweł Łydkowski, a ta wpadła do siatki.

Kolejne spotkanie Pogoniści rozegrają w sobotę 18 maja o 13:15 w Ożarowie Mazowieckim z Ożarowianką.