DSC_3876

Rezerwy siedleckiej Pogoni zagrały pierwsze spotkanie w ramach rundy wiosennej. Biało-niebiescy przegrali w Gostyninie z Mazurem 1:2.

Młody zespół Pogoni wspomogli Dariusz Brągiel, Sebastian Krawczyk i Sebastian Pociecha. Na ławce usiadł powracający po kontuzji Józef Burta.

W pierwszej połowie to goście objęli prowadzenie. Ładny strzał z dystansu oddał Michał Patora i było 1:0. W 67 minucie wyrównał rezerwowy Patryk Skrzypek, który na raty wykorzystał dośrodkowanie Sebastiana Krawczyka. Chwilę później kontrowersyjnego gola zdobył ponownie Patora i to gospodarze w ostatecznym rozrachunku cieszyli się z trzech punktów. Siedlczanie kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce za znieważenie sędziego Skrzypka.

Kolejne spotkanie Pogoń II zagra w Siedlcach z Wkrą Żuromin. Mecz odbędzie się w sobotę 30 marca o 11:00.